Philips SalonStraight Pro XL

Konusu 'Saç Şekillendiriciler (Maşa, fön ...)' forumundadır ve EU2 tarafından 2 Ekim 2008 başlatılmıştır.

2 Ekim 2008
    Konu Sahibi : EU2
  1. EU2

EU2 Guest

arkadaslar aranızda bu ürünü kullanan var mı? Hepsiburada da okuduğum yorumlara göre güzel bir ürün,birde sizin fikrinizi almak istedim.Saclarım ince telli ve banyodan sonra asırı kabarıyor tavsiye edermisiniz?:nazar:

2. 2 Ekim 2008
  3. EU2

EU2 Guest

kullanan yok mu hiç:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

4. 2 Ekim 2008
  5. cil_lek

cil_lek böcükk Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim deel arkimin far bunun aynısındaN benim saçlarımda çok ince telli ve elektiriklenio kullandım ve gayat güzell yaptı dümdüz ve parlak + elektiriklrnme de yok bende düşünüorum bundan almayı bizde yarın babamla almaya gidicez:)

6. 2 Ekim 2008
  7. bende bunu kullanıyorum canım gayet güzel bi ürün tavsiye ederim.

8. 2 Ekim 2008
  9. dasilvadido

dasilvadido NoŞugar:) Pro Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    148
    ben de bu ürünü kullanıyorum sonuçtan memnunum yalnız benimki gibi aşırı işlem görmüş yıpranmış saçları daha da berbat edşyor düzleştirici; bunu da unutmamak lazım.
    onun için malesef çook seyrek kullanabiliyom bu cihazı.

tavsiye ederim kısacasıkaydirigubbakcemile3

10. 3 Ekim 2008
  11. zeynep.ss

zeynep.ss gece kraliçesi Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    bende kullanıyorum.gercekten süper bi ürün benimde saclarım ince telli çok güzel düzlestiriyo tavsiye ederim:eek:

12. 3 Ekim 2008
  13. cil_lek

cil_lek böcükk Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    herkesin saç teli ve tipi farklı olduğu için herkeste belli bir düzleştiricinin aynı sonucu vermesi imkansız.rowenta var benim 3 yıldır kullanıorum ilk bi yıl sürekli kullandım başlarda çok memnunken günler geçtikçe saçlarım yıpranmaya ve çöp gibi olmaya başladı saçlarım düz olmasına rağmen 25- 30 dk 'dan önce düzleştiremiodum 1 yıldırda kullanmıorum düzleştireici taki ihtiyacım olana dek arkiminkini denedim benimkinden çok daa iyiydi fakat ne yaparsam yapayım benim saçlarım 3-4 saat i geçmeden bosuluo ilk uçları sonram da elektiriklenmeye başlıo bi çözüm bulamadım kuaför bilem şaşırıo bu kadar elektirinkli bi saça:KK70:

14. 24 Mart 2009
  15. selin1986

selin1986 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    tek kelimeyle süüüüper bir alet canım bence al braundan daha güzel buna emin olabilirsin canım

16. 25 Mart 2009
  17. _aysu_

_aysu_ Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    evet bugun aldim bende once internette bir baktim hangisi iyi diye sonra burda da yazilanlardan ilhamlanarak Braun ES2 almaya karar verdim.babama soyledim gidip alalim dedi.bugun gittik.ben braun dedim ama bana philipsi tavsiye etdiler braundan daha iyi dediler.bende onu aldim ama goruyorumki gercektende haklilar benim saclarim hep cok elektriklenirdi ama yapiyorum hic oyle olmuyor ayrica da dalgaliydi sim didumduz cok guzel oldu.fiyatida sanirim 110 tl.ben kullandim ve hosuma gitti.tavsiye ederim

18. 31 Mart 2009
  19. Linqin_Park

Linqin_Park Guest

canım ben 99 mılyona aldım daha bugn.. suan yaptım gayet guzel tavsiye ederım ısısını falanda ayarlayabılıyosun zaten. hee ayrıca seramik oldugu ıcınde fazla yıpratmas sacı.