Photo Genesis ile leke tedavisi

Konusu 'Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri' forumundadır ve DEVDAS tarafından 7 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

  7 Ağustos 2008
  Konu Sahibi : DEVDAS
 1. DEVDAS

  DEVDAS 29.05.2010... Üye

  Katılım:
  17 Haziran 2008
  Mesajlar:
  1.296
  Beğenildi:
  1
  Ödül Puanları:
  106
  Photo Genesis ile leke tedavisi
  Cilt kızarıklığı, kahverengi lekeler ve güneş hasarların tedavisinde photo genesis farkı.

  Rahatlık. Photo Genesis yoğun ışık kaynağı cilt kızarıklıkları (Rozasea), kahverengi lekeler ve güneş hasarları için olağanüstü bir tasarıma sahip olup tedavi edici enerji miktarlarını rahatlıkla sağlar. Bu uygulamalar esnasında herhangi bir jel veya lokal anestetik maddeye ihtiyaç duymayacaksınız. Dikkatte değer sonuçları 1–2 tedavi sonrasında göreceksiniz.  Hangi alanlar tedavi edilebilir?

  Vücudunun tüm bölgelerindeki pürüzlü cilt formu, yaygın kızarıklık veya güneş ve yaşlanmaya bağlı lekeler güvenli bir şekilde tedavi edilebilir. Yüz, göğüs, boyun ve kollar gibi güneşten en çok etkilenen bölgeler popüler tedavi alanlarını oluşturur.

  Farklı kahverengi lekeler, aşırı kızarık ten rengi ve yoğun çiller tedaviye çok iyi cevap verir.


  Nasıl tedavi eder?
  Görülebilir ışık enerjisini seçici olarak kahverengi lekeler ve kızarık cilt bölgelerinden emilir. Renk hücreleri bu enerji ile ısınır ve tedavi edici etkilerin oluşumu sağlanır.  Bir anestetik madde kullanmama ihtiyaç olacakmı?

  Hayır. Photo Genesis diğer sistemlerden farklı olarak lokal anestetik veya gel uygulamasına ihtiyaç duyulmaz. Gel uygulaması zaman alır, rahatsız edebilir. Photo Genenis geleceğin tedavi yaklaşımıdır.  Tedavi esnasında neler hissedeceğim?

  Photo Genesis uygulama başlığı cildiniz ile temas ettiğinde, soğukluk ve rahatlık hissedeceksiniz. Enerjinin verilmesi esnasında ısırığa benzer bir duygu oluşacak.  Tedavi ne kadar sürecek?

  Aslında tedavi sadece birkaç dakikanızı alacaktır. Ve lokal anestetik veya jel uygulamanıza olmayacağından sadece bir öğlen tatilinizde bu tedaviyi yaptırabilirsiniz.  Kaç seans tedavi olmam gerekecek?

  Tipik olarak 1 veya 2 tedavi sonunda çarpıcı sonuçlar göreceksiniz. Aşırı güneş hasarının olduğu durumlarda, yoğun çilli bölgelerde, büyük veya koyu lekelerde ek tedaviler görebilirsiniz.  Tedaviden sonra neler hissedeceğim?

  Tedaviden hemen sonra lekeler koyulaşmaya başlayacaktır. Belki lekelerin çevresinde hafif kızarıklık olabilir. Tipik olarak birkaç saat içinde dağılacaktır. 1–3 hafta içinde lekeler solacak ve tabaka halinde dökülecektir. Cildinizdeki renki farklılıklar giderilecektir. Tüm faydalar ve riskler konusunda doktorunuz size gereken tüm ayrıntıları anlatacaktır.  Sonuçları ne zaman göreceğim?

  Hastaların çoğunda gözle görülür iyileşme 2–3 haftada ortaya çıkacaktır. Cildinizdeki ton farkları temizlenecek, cildiniz daha genç görünecektir. Ancak tam anlamı ile sonuç aşağı yukarı bir ay kadar sürecektir.  Kızarıklık ve lekeler yeniden oluşurmu?

  Uzun zaman içinde güneşten yeterince korunmaz iseniz yeni lekeler oluşabilir. Bunlarda tekrar Photo Genesis Lazer ile giderebilirsiniz. Unutmayın ki dışarı çıkmadan önce güneş koruyucu krem kullanırsanız güneşe bağlı hasarlar azalacak ve böylece yeni lekelerin ve kızarıkların görülmesini önleyeceksiniz.

  Photo Genesis yüz, boyun, kollar ve göğüsünüz deki leke ve renkleri tedavi edip, cildinizde genç yapısal değişiklikler meydana getirecektir.

  Güneş hasarının belirtileri ve yaşlılık izleri Photo Genesis ile dökülerek temizlenecek, daha genç görünmenizi sağlayacaktır.  Çiller lekeler yüzdeki kızarıklıklarınızı güvenle tedavi eder.

  Kırışıklıklar, büyük gözenekler cilt yapısı ve ciltte yaygın kızarıklığın düzeltilmesinde Genesis.

  yaptıran varmı arkadaşlar içinizde:nazar:
   
 2. 8 Ağustos 2008
  Konu Sahibi : DEVDAS
 3. DEVDAS

  DEVDAS 29.05.2010... Üye

  Katılım:
  17 Haziran 2008
  Mesajlar:
  1.296
  Beğenildi:
  1
  Ödül Puanları:
  106
  mirmirmirmir..............................................................mirmirmirmir