PİERCİNG KULLANANLARIN Önerileri, Soruları, Cevapları

Konusu 'Piercing, Hızma' forumundadır ve angelbaby tarafından 23 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

23 Ağustos 2007
    Konu Sahibi : angelbaby
  1. angelbaby

angelbaby Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar göbeğimi deldiriyorum annemden izni aldım aranızda gbeğine pıercıng takan varmı acaba en azından taktıktan sonra neler yapıcağımı söylerseniz mikrop kapmaması için iyi olur...:teytey:

2. 5 Eylül 2007
  3. Matrushka

Matrushka Kırmızı küçük balık Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba araniza bugun katildim...Acaip sevdim bu siteyi belirtmeden gecemicem:1rolleyes: Piercing olayina gelince ben 5 seneonce yaptirdim ve hala duruyo. Yapilirken birascik acimisti ama cok deil cunku uyusturan bi spray sikmislardi. ilk bi hafta sizlio biraz. En dikkat etmen gereken sey hijyen, ellerini iyic yikamadan elleme Fuciddin diye bi krem alip surmemi soylemislerdi ellerimi yikayip her aksam onu suruyordum. Bi kac hafta hafif bi iltihaplanma oluo onuda oksijenli su damlatarak arkasindan fuciddin surerek tedavi ediosun. Biraz zahmetli biliyorum ama bikini giydigin zaman buna degdigini goreceksina.s

4. 5 Eylül 2007
  5. miray_08

miray_08 Guest

canım oğlum kaşına yaptırdı çok zor bakımı mikrop kapmasın diye ilaçları var..hiç tavsiye etmem

6. 10 Eylül 2007
  7. oceanqueen

oceanqueen Guru Üye

Beğenildi:
    257
    Ödül Puanları:
    323
    Arkadaşlar hızma yı cok seviyor ve taktırmak istiyorum ama cevremde hiç takan yok o uüzden hiç kimselere soramadım.
    Belki sizlerde takan vardır ?
    Çok acıyor mu?
    sonradan cıkan problemler varmı?
    Takması cıkarması zor mu ?
    Şimdiden teşekkürler

8. 10 Eylül 2007
  9. xhxuxzxuxnx

xhxuxzxuxnx Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    evet canim benim var 2 bucuk yil oldu,cok fazla acimiyor bende hep korkardim piercingciye girer girer cikardim en sonunda karar verdim ve taktirdim,eger istiyorsan hic düsünmeden git taktir derim cünkü düsünürsen yapamazsin,tavsiye ederim.korkmaya degmezmis diyecegine eminim.taktiktan sonra dezenfekte sprayini kullanirsan bir sorun olmaz,ama benim cildim cok hassas oldugu icin benimki biraz iltihaplandi ama gectii simdi takip cikarmada hic sorun yok,zaten ilk taktirdigin piercingi 4 hafta cikarmaman gerekiyo,ara sira ilac sikip ceviriyosun okadar.hadi kolay gelsinjeyyar

10. 10 Eylül 2007
  11. BenTulis

BenTulis KURŞUN KALEM Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    Canım korkuyorsan onların mıknatıslıları var.Burnun iç kısmına mıknatısı koyuyorsun dışına da hızmayı.
    Ben kullanmıyorum gerçi de kullanan öğrencilerim var,rahat takıp çıkaryorlar,gezilere falan giderken.Ordan biliyorum.Çok ta pratik.

zamzammm bunu beğendi.
  12. 10 Eylül 2007
  13. xhxuxzxuxnx

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106

hiiiiiiiic tavsiye etmem ben kullandim.birgün bi hapsirdim baktim hizma firladi miknatis yok....meger miknatisi yutmusum ertesi gün doktora gittim film cekildim bagirsaktaydii..sırnaşık şey hatta üstüne doktor bide benimle dalga gecti... tuvalette arkana bak cikinca yikayip tekrar kullanirsin dedi:Roflol:
    o yüzden sakinnnn ha:mymeka:

14. 10 Eylül 2007
  15. xhxuxzxuxnx

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    allah korusun burun yoluyla yukari cikip beyinede gide bilirdi dedi doktorum.

16. 10 Eylül 2007
  17. Zepp

Zepp Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    146
    Aslinda bende cok seviyorum hizmayi ocean :)bir ara miknatisli olanlardan kullandim ama arkadaslarin dedigi gibi buruna kacma riski var cok dikkat gerektiriyor ...
    Ben korkmuyorum ama esimi razi edemiyorum ,birde ilerde ya SIKILIRsam nolacak yada sana soruyorum SIKILIrsan nolacak ??:sm_confused:

18. 10 Eylül 2007
  19. xhxuxzxuxnx

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    sikilirsaniz cikaracaksiniz hic bi problem olmuyo benim arkadasim 2 -3 senedir takmiyo belli bile deyil deligi,yani kocamaan bi delik olmuyo yerimseniben