Pierre Cardin Enigma 2020 Bebek Arabası

Konusu 'Bebeklerimiz ve Cicileri' forumundadır ve Bonadea tarafından 23 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

23 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : Bonadea
  1. Bonadea

Bonadea Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    2 gün önce internetten Pierre Cardin Enigma 2020 Bebek Arabası satın aldım. Bugün ilk kez dışarıda kullandık.

Birincisi; araba hafif ama katlanınca çok yer kaplıyor bence. Özellikle aracınızın bagajı küçükse kesinlikle düşünmeyin.

ıkincisi ve daha önemlisi ise şu: Arabanın itme kolu çok kısa ve tekerlekler arası mesafe dar olduğu için yürürken ayağım tekerleklere çarpıyor. Özellikle de bebeğin yüzünün bana dönük olduğu pozisyonda hiç rahat yürüyemiyorum. Bu arabayı kullanıp da tavsiye eden arkadaşlar acaba böyle bir sorun yaşamıyorlar mı?

ı

Son düzenleme: 23 Mayıs 2009
  2. 23 Mayıs 2009
  3. cansucum

cansucum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    itme ayarında sap kısmında aşağı yukarı yapılabiliyor. boyun biraz uzunsa problem yaşaman normal diğer bebek arbalarıda aynı çünkü.

4. 23 Mayıs 2009
  5. zemus

zemus şöfeer Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    canım bence alırken biraz sürer gibi yapıcak,katlıcak ve diğer kolaylıklarına bakıcaktın..
    bazen tavsiye edilenler uymuyo..değiştirme imkanın varsa değiştir.

6. 24 Mayıs 2009
  7. mayalihamur

mayalihamur scarface Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ya arkadaşım banada bu arabanın çok ses çıkardığını söyledi. alışveriş merkezzlerinde yada asfaltta ses yokmuş ama engebeli yolarda tangır tungur sakın alma dedi ??? ne dersin???

8. 24 Mayıs 2009
  9. Bonadea

Bonadea Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    Engebeli yolda henüz kullanmadım. Bir kez alışveriş merkezinde kullandık sadece ama ses çıkarsa da çıkarmasa da ayaklarım tekerleklere çarpa çarpa bu arabayı kullanmam mümkün değil. Pierre Cardin markasına ve buradaki olumlu yorumlara güvenerek aldım ama maalesef hiç memmun değilim. Dün sorunu şirkete yazdım ve pazarlama müdüründen aynı gün yanıt geldi ama bakalım sorunumu çözebilecekler mi?

10. 24 Mayıs 2009
  11. genciza

genciza annesinin sosisi o :) Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    148
    bende bu araba hakkında sitede hep olumlu yorumlar okumuştum.hatta şiddetle tavsiye ediyolardı.imkanın varsaki eminim vardır mutlaka değiştir daha yeni almışsın zaten.

Son düzenleme: 24 Mayıs 2009
  12. 25 Mayıs 2009
  13. ceyo16

ceyo16 Annesinin gülü Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    inşallah sorununu çözebilirler ve mümkün olursa beni de gelişmelerden haberdar edebilirsen sevinirim.Ben de hem yorumlara ,hem de özelliklerine bakarak çok beğenerek almıştım,ama dediğin sorunları malesef ben de yaşadım,beni en çok itme kolunun kısalığı zorladı,zaten daha 1 kere kullandık tam anlamıyla.Aldığımız yerde ne kadar deneyerek alırsak alalım,orada en fazla 1-2 dk sürebiliyoruz,bu süre de ürünü anlamak için yetrerli değil bence.

14. 26 Mayıs 2009
  15. TLAYSI

TLAYSI Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ben de KK üyelerinden birinin tavsiyesiyle Pierre Cardin 2010 aldım son derece pişmanım aynı sorunları yaşıyorum kullandığım zaman çok yoruluyorum, ayrıca 2010 çift katlama özelliği var diye özellikle tercih etmiştim katlayamıyorum en son katlamaya çalışırken birden açıldı parmağım sıkıştı az kalsın parmağımdan oluyordum.Vallahi verdiğim paraya acıyorum oysa ki aynı paraya çok daha kullanışlı bebek arabaları varmış...

16. 26 Mayıs 2009
  17. s_eker

s_eker ŞükürlerOlsunAllah'ımSana Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    bende aynı arabayı severek almıştım ama aynı sorundan bende dertliyim nereye bildirdiniz acaba ne cevap verdiler?bende bildirmek istiyorum.gerçekten çok can sıkıcı bir durum

18. 26 Mayıs 2009
  19. EU3

EU3 Guest

merhaba ben de pierre cardin enfants aldım (umarım model ismini doğru yazmışımdır)
    tekerlek sorununu ben de yaşıyorum
    pantalonlarımın paçaları rezil oluyor
    demek ki sadece bir modelde değilmiş bu hata
    itme kolu için de aynı problem var
    katlanınca dediğiniz gibi yer problemi oluyor...
    benim değiştirmek gibi bir olanağım yoktu, kabul etmedi mağaza sahibi, bir de bu yüzden tartışma yaşandı
    internetten almadığıma bin pişman oldum
    bence değiştirin
    hiç memnun değilim üründen
    oysa ki birçok insanın tercih ettiği bir marka