Pierre cardin mi,chicco bebek arabasi mi? lütfen yardim!

Konusu 'Doğuma Hazırlık' forumundadır ve sumay tarafından 7 Ocak 2010 başlatılmıştır.

7 Ocak 2010
    Konu Sahibi : sumay
  1. sumay

sumay Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    50
    Ödül Puanları:
    108
    merhaba arkadaslar, birkac aydir bebek arabalarini arastiriyorum iki marka arasinda bir türlü karar veremiyorum.Benim aradigim özellikler bebek arabasinin cok hafif olmasi ve katlandiginda az yer kaplamasi.piyasadaki en hafif,az yer kaplayan ve kullanisli arabalar pierre cardin PS 2010 w travel system ve chicco lite way. bu modelleri kullanan arkadas var mi? pierre cardin travel syystem puset ve ana kucagi birlikte 500 TL civari, chicco puset 220 TL bebek dogdugundan itibaren kullanilabiliyor ama ayrica ana kucagi almam gerekiyor.
    kararsiz kaldim fisfisfis
    fkirlerinizi yada daha farkli önerilerinizi beklyiorum doguma 1 ay kaldi artik almak istiyorum...
    yardim lütfen!

Ekli Dosyalar:

2. 8 Ocak 2010
  3. red

red 31 mayis ~ 74 Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben pierrecardinin travel sistemini almayı düşünüyorum. hem az yer kaplıyo hem uygun. istanbul saraçlarda 300 e almış millet 500 çok.

4. 8 Ocak 2010
  5. sumay

sumay Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    50
    Ödül Puanları:
    108
    red cok tesekkür ederim.. a.s.
    travel sistem kullanisli olacak herhalde... ama bir sorum olacak istanbula yeni tasindik ve saraclar nerde, hangi magaza ? 500 lira olanlarla kalite olarak ayni midir cünkü neredeyse yari yariya fark var. yer konusunda yardimci olabilirsen cook mutlu olucam.
    tekrar cok tesekkürler!!!!

6. 9 Ocak 2010
  7. Gardenia

Gardenia Bana kırmızı çok yakışıyorr :)) Üye

Beğenildi:
    495
    Ödül Puanları:
    153
    canımm ben iki araba değiştirdikten sonraa nihayet aradığım arabayı buldumm chicco lit way kesinlikle tavsiye ederim doğumdan itibaren kullanıla biliyo hem paston hem araba az yer kaplıyor yani ben memnunum karar senin tabii:1hug:sağlıcakla al bebişini kucağına inş:KK46:

8. 9 Ocak 2010
  9. sumay

sumay Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    50
    Ödül Puanları:
    108
    cok tesekkürler izabelle!
    :bbo: kafam karsti yine.bir kac ay oldu karar veremedim hala.... bu konuda tecrübeler cok önemli tabii kullanan arkadaslar vardir diyerek bu topici acmistim.
    lite wayin cift yönlü kullanilamamasi ve ön barinin olmamasi dezavantaj ama cok az yer kaplamasi ve hafifligi ise süper....
    tecrübeni paylastigin icin cok tesekkürler :1hug:

10. 9 Ocak 2010
  11. Ezeldenberi

Ezeldenberi menekşe Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben chicco lite way aldım çok pratik hafif ve az yer kaplıyor.travel sistem ilk 6 ay için iyi ama sonrasında kullanışlı olmuyor zaten ilk 6 ay çok fazla bir yere gidilmiyor gidilse de ana kucağıyla falan gidiyosun .bir arkadaşım pierra cardin travel sistem almıştı bebeği rahat edememiş şimdi chicco lite way almayı düşünüyor.biz de almadan önce çok araştırdık doğumdan itibaren kullanılabiliyor olması çok iyi.

12. 9 Ocak 2010
  13. sumay

sumay Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    50
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaslar hepinize cok teşekkür ederim.:1hug:
    sarachaneyi ilk defa duydum ama karar verdigimde mutlaka bebek arabasını ve ana kucagını oradan alıcam.
    chicco lite way ve pierre cardin pusetleri arasında kilo olarak fark yok yer kaplama acısından da cok büyük farklılık yok ama eger 300e alabilirsem cok daha uygun olacak.
    tekrar teşekkürler!

14. 10 Ocak 2010
  15. red

red 31 mayis ~ 74 Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106

canım şöyle anlatayım avrupa yakasında fatih semtine bağlı. haşim işcan alt geçidi diğer adı. taksimde otobüs şöförlerine sor onlar hangi otobüse bineceğini söyler. ya da şöyle yapalım sen nerede oturuyorsun? arabayla mı gideceksin otobüsle mi onu söyle ayrıntılı yardımcı olayım.

16. 10 Ocak 2010
  17. SEVCAN_84

SEVCAN_84 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    chicco bebekler için sağlıklı ve kullanışlıı öneririm....

18. 11 Ocak 2010
  19. red

red 31 mayis ~ 74 Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    chicconun travel sistemleri katlanınca kocaman oluyor ve ağırlık olarak 6.5 kg dan fazla olmamalı araba bence. kaliteli evet ama benim arabamın bagajı küçük düşünemiyorum o yüzden.