pıhtı atması dolayısıyla kanama yaşayan varmı??

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve ela2008 tarafından 19 Ekim 2010 başlatılmıştır.

19 Ekim 2010
    Konu Sahibi : ela2008
  1. ela2008

ela2008 hoşgeldiniz miniklerim... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar pıhtı atması diye birşey yaşadınız ya da duydunuz mu? 9 haftalık gebeyim. ilk kanamam 5+3 haftalıkken oldu öyle kahverengi lekelenme falan da değil bildiğiniz kırmızı adet kanı gibi. iğneler, fitiller derken kahverengi lekelenmeye döndü ve kesildi. sonra ikinci kez yine aynısını yaşadım.bu arada o gün yatmayıp biraz yürüsem ya da ne bileyim kafamı bişeye taksam kahverengi lekeler geri geliyodu. en son geçen hafta birden aşırı miktarda kan boşaldı benden ve oldukça da büyük bir parça düşürdüm. bu sefer kesin düşük yaptım korkusuyla hastaneye koştum.doktor parçaya baktı pıhtı atmışsınız dedi başka da bi açıklama yapmadı. sürekli acaba bebeklerim yaşıyor mu, acaba düşürdüm mü korkusuyla yaşamak çok kötü. böyle bir şey yaşayan ya da duyan varsa yardımcı olursanız sevinirim.

2. 19 Ekim 2010
    Konu Sahibi : ela2008
  3. limon_kabugu

limon_kabugu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    106
    kanınızda pıhtılaşmamı var ki?neden pıhtı atıyorsunuz?doktor bir açıklama yapmadı mı?böye durumlarda pıhtılaşmayı önlemek için kanı sulandırıcı iğne veriyorlar size vermediler mi?