Pilates Topu ile Egzersizler(fotoğraflı)

Konusu 'Egzersizler' forumundadır ve antrenxoxr tarafından 1 Mart 2009 başlatılmıştır.

1 Mart 2009
    Konu Sahibi : antrenxoxr
  1. antrenxoxr

antrenxoxr Profesyonel Sporcu Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
  2. 1 Mart 2009
  3. buzdevri

buzdevri **** Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    çok faydalı bence hareketlerin doğru yapılması için bu paylaşım...emeğinize sağlık....

4. 1 Mart 2009
  5. pLnLp

pLnLp hıh.. Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    annem için bu toplardan alıcaktım kaç kere büyük alışveriş mağzaların spor bölümüne baktıysam kalmadı vs. diyolar kaydirigubbakcemile3 bulunmaz hint kuması mubarek..

bel fıtıgı içn bi kaç egzersiz yapılıyormuş o yüzden bu ay gelicekti alıyımda bunları deneriz beraber kaydirigubbakcemile3 teskkürler..

6. 30 Mart 2009
  7. zeysb

zeysb Umutlu :) Üye

Beğenildi:
    307
    Ödül Puanları:
    113
    canım paylaşımın için teşekkürler...bende epeydir pilates yapıyorum ve faydasını çok çok gördüm...salonda hoca eşliğinde yapıyordum kendimi geliştirince evde devam etmeye karar verdim..salonda top derdi yoktu ama evde yapmaya başlayınca top gerekti...50-60tl arası değişen toplar bana çok pahalı gelmişti kiiiii...8mart dünya kadınlar gününe özel,gittide delta marka toplardaki kampanyayı gördüm veee...17tl ye aldım...çokta güzel çıktı.dışardakilerin aynısı..şöle diyim:ebrununkilerden..kampanya devam ediyor mu bilmem ama bir bakın derim..

8. 9 Nisan 2009
  9. Seher

Seher kastamonu Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ya arkadaşlar ebrunun kullandıgı lastıklerı nerden alıcaz bılenınız varmı lastık kullanımı daha kolay geldı bana

10. 9 Nisan 2009
  11. sel_can

sel_can Guest

cnm toplarla evde kendimizin yapması zararlı olabilirmiş..bnde almayı düşündüm fakat gerçekten sonuçları kötü kazalara neden olabiliyormuş

12. 10 Nisan 2009
  13. vafers

vafers papatya Üye

Beğenildi:
    261
    Ödül Puanları:
    93
    yok canım daha neler??öyle bişey yok ben 2.5 aydır çokta güzel yapıyorum evde topla lastikle kadın gayet güzel gösteriyor,hiç toptan düşüp bişey olanı duymadım,lastiğe gelince ben internetten sipariş ettim spor mağzalarındada bulabilirsin hatta carefur da bile var medium alıcaksın orta seviye topta 65 cm olucak hadi bakalım pilatesle hayata yeniden doğmuş gibi hissediceksin bide buna yürüşü eklersen tabi diette beraber seni kim tutar istediğin kiloya ismemene imkan yok:)

14. 18 Nisan 2009
  15. CASMXIXN

CASMXIXN Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    antrenör merhaba güzelim=)sana bir sorum olucak şimdi ben bu pilates topundan alıp birde ebru şallının dvd sinden almak istiyorum fakat girdiğim bir sitede topların büyüklükleri verilmiş ebrunun sabah programında kullandığı büyüklükte bir top istiyorum bana yardımcı olursan sevinirim =)sevgiyle kal=)zayıflarım belki he=)

16. 21 Nisan 2009
  17. angel_a

angel_a angel Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım meraba hiç sipariş werme bence oyuncakçılarda satılıyo top daha uygun fiyata en azından(bide istediğin büyüklükte kendin şişirt) ebru şallının dvd sine gelince okadar para wericene indirrr be gslimkaydirigubbakcemile5

18. 23 Nisan 2009
  19. cicekbahcesi20

cicekbahcesi20 hopiiiidiii hopiidiii =) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende gitti gidiyordan top siparişi vercem bakalım evde yapmak tehliklei diolar ama dvdyi indirrim bndegamyoncuiremsu