Pilatesle selülitlerim 1 haftada yok oldu ! şoktayım

Konusu 'Egzersizler' forumundadır ve VsneLroCCo tarafından 9 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

9 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : VsneLroCCo
  1. VsneLroCCo

VsneLroCCo İşi bilcen işe gitmicen:) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar benim duruş bozukluğum var. bu yüzden pilates önerilmişti bana bende bir adet ebru şallı cd si ve pilates topu aldım. 1 haftadır toplu egzersizleri ve sırt için olan egzersizleri yapıyorum. cd nin tamamı bile değil bakın cd 1 buçuk saat benim yaptığım top egzersizleri ve sırt egzersizleri yarım saatimi alıyor. Selülitlerimdende şikayet ederdim nescafe çok tükettğim için olur diyorlardı. kendimi sıktığımda bile bacağımda görürdüm moralim bozulurdu. dün gece yine pilates yapıyordum aynanın karşısında yapıyorum. topun üzerindeyken bi hareket yaptım selülitlerimn çıkması gerekiyorlardı. Aman allahım orada yoklardııı !. sonra elimle sıktım bacağımı inanın bana yok denecek kadar az kaldılar. oda elimle sıktığımda gözüküyor. Size tavsiyem hiç yağlarla falan uğraşmayın sadece pilates.. sağlıcakla kalın opuyorumnanaktan

2. 9 Temmuz 2010
  3. secosel

secosel hayatçokgüzel Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    sana katılıyorum

4. 9 Temmuz 2010
  5. aysecolluoglu

aysecolluoglu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    bende topsuz yaptım 4,5 gun ama bıraktım bır akc gun once top aldım bugun betten , lastıkte aldım p.tesı geleckeler baslayacagım hemen, 4,5 gun yaptıgımda benımde cok azda olsa azalmıslardı, tabı ben pılatesın yanında walk at home da yapıyorum gunde ıkı kez, topum gelsın gunde ıkı kez pılateste yapacagım, erru sallının programının vıdeolarını ındırdım hergun bır bolumu ıkı kez yapacagım,

6. 10 Temmuz 2010
  7. VsneLroCCo

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Azimle yaparsın inşallah canımm :lepi: Ben hiç aksatmadan yapıyorum her gün yapmaya devam edicemdee.. Amacına ulaşırsın inşallah tatlım

8. 10 Temmuz 2010
  9. aysecolluoglu

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    topum ve lastıgım geldı bugun, yapcam bende azımle , topu ne kadar sısırmelıyım? yaptıkca degısıklıklerı yazcam, sende yazarmısın , bırbırımızden motıve olalım

10. 12 Temmuz 2010
  11. VsneLroCCo

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Canım topu yere vurunca zıplayacak kadar olacak işte. valla ben baya şişirdim ama ebru şallı topun üzerine yaslandığı zaman top gergin oluyor. benimki çok eziliyor. anlamadım valla amann işe yarıyo ya napıyımm :-)
    Bende lastik yok tatlım zaten göbek ve sırt egzersizlerine çoğunluk veriyorum. Dün ölçtüm göğüs bölgem 90 kalçam 88 çıkıyor.ben orantılı olmasını istiyorum ne yapabilirm ki :KK43:

12. 12 Temmuz 2010
  13. aysecolluoglu

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    kız senın kalca kucucukmüş ne guzel, gogus golgem dedıgın neresı anlamadım:) bende topa cıkınca bıraz ezılıyor ama ebruyla kıyaslamayalım kendımızı o 30 kılo falan, zaten top durdukca havası ınıyor 3,4 gunde bır bıraz sısırmek gerekıcek galıba, ozellıke betona koyunca ıner. benım kalca 106 95 falan olmasını ıstıyorum. bu top ve lastık ıse yarar uamrım hergun ebrunun programının bır bolumunu yapıyorum, yedıklerımede dıkkat edıyorum ozellıkle bugun tam dıyet oldu bana karpuz sayesınde:)) acıktıkca karpuz yıcem valla, tabı kahvaltı ve aksam yemegı dısındakı ogunlerde yapcam bunu, umarım ıse yarar taş gıbı olmak ıstıyorum yaaaa:KK43:(

14. 15 Temmuz 2010
  15. VsneLroCCo

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Umarım taş gibi olursun canımm :KK70: karpuzun içinde şeker çok olduğu için işe yaramaz diyor kimisi canım ya şu lahana çorbası işe yarıyormuş galiba ama evinde kendin yap hazır olanlar zararlıdır bence

16. 15 Temmuz 2010
  17. hoscakal

hoscakal Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    105
    Ödül Puanları:
    153
    Bu arada´da kilonu ve boyunu paylasirsan bizim icin daha anlasilir olacak...Zaten cok zayif birisiysen, tabiki daha hizli gelisme göreceksindir...!

Tebrik ederim...a.s. :nazar:

18. 29 Temmuz 2010
  19. ironihayat

ironihayat Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    gunaydın. bende 10 gundur plates yapıyorum basladıgımda belım 85 dı su anda daha sabah baktım 80 olmusum o kadar cok mutlu oldumkı anlatamam gunde ıkı defa yapmaya calısıyorum