piman olup geri dnene, bir ans daha vermeli mi?

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve cuty tarafından 8 Mart 2009 başlatılmıştır.

8 Mart 2009
    Konu Sahibi : cuty
  1. cuty

cuty Guest

Dünyanın en umursamaz insanıyla çıktım.Ben teklif etmiştim başta.Sonra tekrardan umursamazlığına dayanamayıp ben ayrıldım.
    Sonra iki kere kendisi istedi tekrardan barışmayı ama ilgi alaka olmayınca derviş sabrı da aşk da bi yere kadar.Ayrıldık.Ben kesin olarak söylemiştim bundan sonra karşıma çıkma die.
    Aradan 20 gün geçti.Sonra msjlar atmaya başladı.Acaip pişmanlıktan bahsedio ve evlilik düşündüğünü söylüyo çok fazla ısrar edio.Daha önce hiç ısrar etmemişti ben barışalım dediği anda dönmüştüm.4 gündür direniom.Sizce napim kızlar? Seviom ama ya:KK43:
    :1no2: kaydirigubbakcemile

2. 8 Mart 2009
  3. Ally

Ally Vadideki Zambak Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    Allahın hakkı üçtür :smiley-cool: ben insanların kolay kolay değişebileceğini sanmıyorum ama eğer seviyosan son bi şans daha vermeye değer derim ama son şansı olduğunu hissettir...

4. 8 Mart 2009
  5. cuty

cuty Guest

saol canımcım işte bende kimsenin değişebileceğini düşünmediğimden böyle reddediyorum onu.yoksa gerçekten içsesimi dinlesem bana ne yaparsa yapsın onunum.ama mantıklı düşünmem lazım çünkü ben istemiyorum benimle sadece vakit geçirmeye çalışmasını.
    yajık banaa:1no2:

6. 8 Mart 2009
  7. Ally

Ally Vadideki Zambak Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    olayı tam olarak bilmiyorum ama sevmese neden barışmak istesinki yada neden ısrar etsin CADIARZU çok mu ilgisiz ne yapıyo mesela?

8. 8 Mart 2009
  9. arzuca9432

arzuca9432 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Umursamazlığı seni bayağı sıkmış.
    Problem buysa ona bir şans versen
    bile ciddi olduğunu sana kanıtlaması
    lazım bence..

10. 8 Mart 2009
  11. derin55

derin55 şükürrrr yarabbiimm!!! Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    değişmez bence hiç yorma kendini!...:1no2:

12. 8 Mart 2009
  13. cuty

cuty Guest

umursamazlığı nasıl mesela hemen bi örnekle anlatiim,dayımı kaybettim ve o sıra çıkıoduk ama 1 hafta boyunca aramadığı(aramadığım)için 1 hafta sonra öğrendi öğrendiğindeyse msn den msj atmış başınsaolsun üzüldüm die(sadece bu kadar özet geçmiyorum).ben hastalanırım hastalığım geçer hiç haberi olmaz.hasta olduğumu bildiği halde iki gün boyunca hiç aramadığı olmuştur...kendi kendime çıkıom sayılırdı.ama bu defa öyle ısrar edioki inandım inanıcam yani.mantığımı kullanıp hayır diorum.

14. 8 Mart 2009
  15. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.110
    Ödül Puanları:
    488

Bence ver meeee:nazar:
    Evliliğide düşündüğünü söylüyoki dönmen için. Kesinlikle yalan kanma:icecream:

16. 8 Mart 2009
  17. Ally

Ally Vadideki Zambak Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    ohooo bu boyutlardaysa ilgisizliği iyi düşün derim :nazar: dayı bu ne kadar yakın bi akraba sadece msnden başsağlığı vermek olur mu yanında olup destek vermesi gerekirdi :mymeka: onunla bişeyleri paylaşamıycaksan birlikteliğinizin ne önemi var :sm_confused: iyi düşün ben bu yüzden 6 yıllık dostluğumu bitirdim :1closedeyes: bu arada başın sağolsun dayının mekanı cennet olur inşallah :Saruboceq:

18. 8 Mart 2009
  19. Princess

Princess Guest

yalan söylemediyse,aldatmadıysa vs.. sana fazla zarar vermediyse bir şans verilebilir diyecektim ki ilgisizliği baya fazlaymış.
    sen yapabilirim diyorsan bir şans ver.
    ama ben böyle bir adamla yapamazdım kendi adıma..