Pimanm ama kendimi durduramyorum=((

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve qiss tarafından 25 Eylül 2009 başlatılmıştır.

25 Eylül 2009
    Konu Sahibi : qiss
  1. qiss

qiss Guest

kadınlar kulübünü uzun zamandır takip ediyorum ve ihtiyacım olan her bilgiyi burda bulabiliyorum.bi gün bu siteye bi derdimi paylaşmak için üye olacağımı hiç düşünmemiştim..ben çok kötüyüm kızlar çok kötü şeyler yapıyorum ama kendimi durduramıyorum alıkoyamıyorum.benim 3 yıllık bi erkek arkadaşım var.son zamanlarda sürekli tartışıyoruz ve ben artık onunla birlikteyken eskisi kadar heyecanlanmıyorum.ama onu seviyorum o da beni çok seviyor.ayrıldığımızda günlerce yalvarıyor ağlıyor bensiz yapamadığını söylüyor ama beraberken bana karşı biraz ilgisiz ve son zamanlarda tartışmalarımızda hakaretler başladı.ağzına gelen herşeyi söylüyor.dün biz yine tartıştık ve benim onun hayatını mahvettiğimi hayatının sadece benden ibaret olduğunu 3 yıldır bensiz hiç bişey yapmadığını ama bundan çok sıkıldığını söyledi.ama onu hiçbi şekilde ben engellemiyorum kısıtlamıyorum kendi isteğiyle birşey yapmıyor ve benim kafama kakıyor.bu şekilde tartıştık ben de o zaman kndine bambaşka yeni bir hayat kur ben olmadan dedim..beni rahat bırak dedi sadece.ben çok sinirlen n gece de bi sohbet kanalına girdim hayatımda ilk defa..birisi slm yazdı ve konuşmaya başladık sohbeti çok hoştu 1 saate yakın konuştuk hayattan neler yaptığımızdan.daha sonra msn adresimi istedi konuşmaları çok hoşuma gitmişti ne yaptığımı bilemeden hemen yeni bir adres aldım kendime o adresi verdim msnden konuşmaya devam ettik resmi de vardı ve çok hoştu..ben de resim koydum daha sonra kameralarımızı açtık ne yaptığımı düşünmeden hareket ettim yalanlar söyledim sevgilimden 2 ay önce ayrıldım dedim sevgilime de telefon açıp ben yatıyorum iyi geceler dedim kapadık telefonu.ama ben yatmadım o çocukla konuşmaya devam ettim hem ona hem sevgilime yalan söyledim..sohbet ilerledikçe ilerledi sabah 7ye kadar msnde konuştuk kameralarımız açık bir şekilde sürekli ne kadar güzel olduğumu söylüyordu sürekli gülümsüyordu uzun zamandır böyle şeyler yaşamamıştım ve uzun zamandır onun bana ettiği iltifatları kimseden duymamıştım.bu gece tekrar msni açtım ve bekliyorum..erkek arkadaşıma da bütün gün soğuk davrandım zaten çok uzakta şu anda sadece telefonda görüşüyoruz 1 aydır...onu sanalda da olsa aldatıyorum göz göre göre ama kendimi dizginleyemiyorumm. içimdeki bi ses yapma diyor başka bi ses de nolucak nerden bilicek diyor...off çok kötü bi insanım ben....ama deli gibi de istiyorum o çocukla konuşmayı çünkü bana kendimi iyi hissettiriyor.:çok üzgünüm:

2. 25 Eylül 2009
  3. qiss

qiss Guest

şu an kalbim küt küt atıyor birazdan msne gelcek diye.yemeden içmeden kesildim sabahtan beri

4. 25 Eylül 2009
  5. UfuruktenPrenses

UfuruktenPrenses twitter@UfuruktenPrnses Üye

Beğenildi:
    866
    Ödül Puanları:
    203
    Yapacak birşey yok..
    ılişkini bitir,netten tanıştığın insanlara da bir daha böylesine kanma..
    ıyi cesaret kamera açmala falan ..?

6. 25 Eylül 2009
  7. kate_34

kate_34 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    891
    Ödül Puanları:
    238
    Sen kaç yaşındasın acaba merak ettim?

Yaptığının yanlış olduğunu bile bile başka limanlara yelken açıyorsun

Öncelikle gidip bir aynaya bak ve kendine yüksek sesle sor şu soruyu

''Bu yaptığımı bana karşı taraf yapsa ben ne düşünürüm ve ne yaparım? ''

Ve sanaldada olsa diye bir kelime kullanmışsın sanalı gerçeği yok bu işin

Aklından bile geçirmenin adı ALDATMAK tır.

8. 25 Eylül 2009
  9. frezya_34

frezya_34 kimse vazgeçilmez değildr Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sana sadece yapma diyorumm
    yapma !!!!
    hiç tanımadığın ve seni tavlamak için şu an elinden geleni ardına koymayacak bi adam içinn
    3 yıllık ilişkini bitirmee :nazar:
    he eğer bitireceksende
    bu kadar çirkin bi şekilde bitirme
    önce kendine öz saygın olsunn :1closedeyes:
    ve inan bana şu erkek milletine zerre kadar itimadım yok :1no2:
    sen nasıl başka msnden konuşuyorsan o arkadaşla
    emin ol onun senden başka konuştuğu 40 tane daha kız var :dilcikar:
    sen ne onun hayatında ilksin nede son olacaksın
    arkandan çevridiği dolapları hiç bi zaman bilemeyeceksin bile :umursamaz:
    ve şunuda söyleyim
    istisnalar kaideyi bozmaz ama bunu bil
    netten adam çıkmaz canım !!! :eek:lmaz:
    bigün hiç tahmin etmediğin bi sebepten seni hayatından çıkardıklarında
    ne kadar canının yandığını hissettiğinde anlarsın bunu
    tecrübeyle sabittir mafoldumben

10. 25 Eylül 2009
  11. 5Agust

5Agust BanaNormal Activity Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kendinde farkındasın kesinlikle yanlış yapıorsun.. kızların hepsi erkek arkadaşlarının facedeki yaptıklarını konuşuor burda sen de aynı şeyi yapıorsun..Mutsuzsan o çocuğu bırak bence yoluna baksın ama ztn bu çocuğa da yalanlar sölüorsun..Mantıklı düşün ve ne yaptığının farkına var hemen pişman olmanı istemeyiz tatlım..

12. 25 Eylül 2009
  13. qiss

qiss Guest

haketmiyor biliyorum.aldatan insanlardan da nefret edeiyorum.dolayısıyla şimdi kendimden de..ilişkimi bitirmeyi bugün düşündüm.sevgilimin bana her msj atışında kendimden nefret ettim ama yapamadım..hem kendim için hem onun için.

14. 25 Eylül 2009
  15. qiss

qiss Guest

zaten benim istediğim netteki kişiyle bi ilişki deil kesinlikle..sadece onunla konuşurken kendimi iyi hissetmem.daha da ileriye götürmeyi asla düşünmedim düşünmem de..sadece konuşmak...hastalık gibi..yanlış olduğunu bile bile duramamak.

16. 25 Eylül 2009
  17. qiss

qiss Guest

bu arada 22 yaşındayım

18. 25 Eylül 2009
  19. masumum

masumum Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    Ya aldatılan sen olsaydın bu defa bu topikte bizler sevgiline neler söylemezdik. Kendine gel canım bu işin sanalı gerçeği yok bence sen her ikisinide aldatıyorsun ama sen aldanıyorsun, ilişkini bitir sonra ne yapacaksan yap ama sanaldan bulduğun birinede bu kadar çok güvenme.