pirima bebek bezi

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve canoluk tarafından 11 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

11 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : canoluk
  1. canoluk

canoluk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaşlar benim oğlum dört aylık doğumundan bu yana prima kullanıyorum 2,5 aydır felan prima aktif bebek 3 mega paketi kullanıyorum içinde 80 adet olanı 8 inci paketimi felan bitirdim. bu gün 15 gün önce aldığım bi paketi açtım bezler kullandığıma göre bayağı küçük yeni doğan boyutunda şok oldum.elimde diğer paketten kalan bir tane bez vardı karşılaştırdım cidden çok küçün üzerinde 4-9 kilo arası yazıyor benim oğlum 6800 ama ona bile küçük geldi aynı sorunu yaşayanlar var mı? :nazar:

2. 11 Temmuz 2009
  3. ANTALYALIM

ANTALYALIM *EREN* (Annesinin Paşası) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim oğlumda 4 aylık bende doğduğundan beri prima kullanıyorum,ama hiç böyle bi sorunla karşılaşmadım:eek:lmaz:
    sadece sinir olduğum şey 3 numaranın üzerinde yan bantları esnek diye yazmıyoo:eek:lmaz:
    bi alıyom esnek diğerini bi alıyom bakiyom esnek değil sinir oluyom ona:kızgın:

4. 11 Temmuz 2009
  5. burcuuu

burcuuu O 62 kg geri gelecek :) Üye

Beğenildi:
    56
    Ödül Puanları:
    153
    Kızlar primaya şikayet olarak gönderin bence, oğluş 2 aylık prima kullanıyorum, sorun yaşamadık şimdilikopuyorumnanaktan

6. 11 Temmuz 2009
  7. pisicik_26

pisicik_26 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    kızım 4.5 aylık doğumdan itibaren prima kullanıyorum sadece pahalı..tek şikayetim bu..
    siz ne kadar zaman kullanmayı düşünütyosunuz ben bayb star a geçicem ama ne zaman geçmeliyim bilemdim pişikten korkuyorum..

8. 11 Temmuz 2009
  9. canoluk

canoluk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    memesai saati geçtiği için telefonla arayamadım sadece sitesine üyeydim zaten oraya şikayetimi bildirdim ama henüz bi ses yok. banada molfix i öneriyorlar ama pişik olur diye geçemiyorum

10. 11 Temmuz 2009
  11. FERAYKANAL

FERAYKANAL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    primanın boyutları diğerlerine göre küçük sanki boyutların arasında hiç fark yokmuş gibi ben molfix kullanıyorum çok memnunum onunda artık yan bantları esnek ve ağ kısmı daralmış tavsiye ederim

12. 11 Temmuz 2009
  13. esther

esther let the game begin... ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    primayı sevmedik biz. ben huggies alıyorum hep.ama baby star da çok kaliteli. hoşuma gitmişti ilk aldığımda. her marka bezi deniyorum ben zemuszemus

14. 11 Temmuz 2009
  15. pisicik_26

pisicik_26 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    pişik olmadımı oğlunun güzel poposu kız....
    benim komşumun çocuğu 1.5 yaşında oda kızına her bezi deniyo hepsi çişş kaka çıkarıyo en son baby star kullandı ondan memnun kaldı çiş çıkarmıyo diye bende sürekli bez değiştirmek istemiyorum o yüzden ne zaman hangisine geçsem diye düşünüyotum..

16. 11 Temmuz 2009
  17. esther

esther let the game begin... ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    tabi sabit bez kullanmak en iyisi. şimdi memlekete geldik 2 haftadır burdayız. gelince . oğlum pişik oldu. ıslak mendili değiştirmiştim. chicco aldım. onu kullanınca pişik oldu diye düşünüyorum. bezi de değiştirdim.hava değişim de oldu
    asıl sebep hangisi bilemiyorum ama

18. 11 Temmuz 2009
  19. NaZaR_BoNCuGu

NaZaR_BoNCuGu Güneş topla benim için! Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    88
    aynen canim benimde tam tersi oldu 1 aylik kizim daha primanin yeni dogan bebek bezini kullaniyorum bitmek uzereydi gittim 6 paket daha aldim 3 6 kilo yaziyo benimkide 3700 gorsen ne kadar buyuk kuzuma sinir oldum...