pirinç unu maması

Konusu 'Premature Bebekler ve Paylaşımlarınız.' forumundadır ve nihaal tarafından 23 Haziran 2010 başlatılmıştır.

23 Haziran 2010
    Konu Sahibi : nihaal
  1. nihaal

nihaal Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba,öncelikle herkese sevgiler.geçtiğimiz kasım ayında erken doğum yaptım ve bebeğim küvezde kaldı.bu süre içersinde sütüm çekildi ve geri gelmedi :KK43: bebeğim mamayla büyüdü ve şuan 7 aylık sağlıklı çok şükür.şimdi etraftan neden pirinç unu vermiyosun artık gibi şeyer duyuyorum.bu sağlıklı bi besinmidir.kimi sadece şişirdiğini kimi ise verilmesi gerektiğini söylüyor.kafam çok karışık.lütfen yardım.şimdiden ilginize teşekkürler.Allah herkesin yavrusunu bağışlasın.bebek hasreti çekenlerede en kısa zamanda yavrularını kucağına almayı nasip etsin inşallah..

Son düzenleme: 25 Haziran 2010
  2. 23 Haziran 2010
  3. setu

setu Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    pirinç unu bence çok gereksiz bir besin. bize doktorumuz vermemişti.

4. 23 Haziran 2010
  5. el-muallim

el-muallim kırk yaşımın çiçekleri.. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım benım bebeklerde su an duzeltılmıs bes aylık........bızde kuvzzede kaldık dr pırınç unu mamasıu ver dedı verıyorum ıcıne bebe sutu koyuyorum ve bırazda zeytınyagı gayet saglıklı dr onerdı gunde bı oğun bazen ıcıne meyve veya sebze puresı kouyuyorum..........bı oğun yoğurt kahvaltı .........dr onerıyoo ıstersen dr a sor sende genellıkle dıger ogunler hazuır kasık mamalrı verıyorum hepsını sevıyolar saglıklı gunler canımj

6. 24 Haziran 2010
  7. Green33

Green33 oğluşunun annesiii Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    36
    benim bebeğimde 5 aylık bende bugün doktora sordum prinç unu verebilirsin dedi ama su ile yap süt ile değil dedi içine bebe bisküvisi falan koy öyle daha besleyici olur dedi bence sende dene öyle ama annemden duyduğuma göre arı mama prinç unundan daha besleyiciymiş

8. 24 Haziran 2010
  9. ske

ske bal oğlum,kaymak kızım Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba benim oğlum şuan 5 yaşında ama bebekliğinde bende verdim pirinç unu neden sağlıksız olsun ki
    abartmadan günde 1 kere verilen pirinç unu gayet sağlıklıdır.benim görümcem diyetisyen uzmanı ben sorduğumda tabiki verebilirsin dedi.
    bazı anneler abartıyo sabah akşam öğle arası habire daya pirinç ununu böyle olmaz ama.
    günde 1 kere verilebilir.

10. 24 Haziran 2010
  11. el-muallim

el-muallim kırk yaşımın çiçekleri.. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    green evet sut ıle degıl su ıle dıyo dr........sonrada kullandıgımız bebek sutunu yanı mamasından üç veya daha fazla olç koyun dedı sut yerıne onu koyuyorum ama ben bı ay sonra kecı sutunden yaruya suklndırıup yapıcamm herkese saglıklı gunler....dr gunde bı kez yapın dedı ama nedens arı mamayı tavsıye etmedı ama cok farklı degıller ....sevıyo benım kuzular hazır kasık mamalrınıda verıyorum onlarıda cok sevıyolar

12. 25 Haziran 2010
  13. nihaal

nihaal Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    değerli paylaşımlarınız için çok çok teşekkürler,sevgiler herkese

14. 25 Haziran 2010
  15. irem4006

irem4006 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bende bugunlerde vermeye başladım günde 3 kez yarım cay
    brdagı veriyorum zararlımıdırkii

16. 25 Haziran 2010
  17. nihaal

nihaal Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    valla görünen o ki zararlı değil ama verip vermemek annelere kalmış.yani zararı yok ama çok elzemde değil :)) benim çişli sevmedi zaten kitledi hemen ağzını :))

18. 25 Haziran 2010
  19. serzan

serzan saracan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben ek gıdalara geçtikten sonra ülker gogly sade pirinç unu kullanıyorum.Su ile pişiriliyor.Piştikten sonra şeftali ekliyorum.Severek yiyor..............