pişik için önerileriniz neler?

Konusu 'Ağustos Anneleri' forumundadır ve yigitnil tarafından 8 Eylül 2008 başlatılmıştır.

8 Eylül 2008
    Konu Sahibi : yigitnil
  1. yigitnil

yigitnil Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    69
    Ödül Puanları:
    108
    kızlar oğluşumda hafif kızarıklık başgösterdi poposunda.ilerlememesi için ne yapmalıyım?hangi kremi kullanmalıyım?önerilerinizi bekliyorum

2. 8 Eylül 2008
  3. okyanus elif

okyanus elif "I am, I can" Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    gecmis olsun canim ya umarim ilerlemeden son bulur...
    pisik kremleri her bebekte farkli reaksiyon gosteriyor cunku her bebegin cilt tipi farkli ve bir bebekte olumlu sonuc veren krem diger bir bebekte ise yaramayabiliyor
    ama bence pisik onlemede bazi puf noktalari var mesela altini sik degistirme ozellikle kaka yaptiginda hemen degistirmek ki popoyla temasini hemen onlemek
    evde isek altini su ile temizlemek ve daha sonrasinda iyice kurulamak
    ve sanirim deneme yanilma yontemiyle bebegimize en uygun olan pisik onleyici urunu bulmak..
    tekrar gecmis olsun canim, umarim yardimci olmusumdur bir urun oneremedim ama ...:KK66:

4. 8 Eylül 2008
  5. melekk_84

melekk_84 2 prenses annesi.. Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    108
    canım benim kızımdada bi ara hafif kızarıklık oldu dr götürdüm trosyd kremini verdi iyi geldi bide zeytinyağ sürüyom oda iyi geliyo ama sen bi dr götür:1hug:

6. 9 Eylül 2008
  7. ChoqSeqeR

ChoqSeqeR hayırlısını nasip et ALLAHım Üye

Beğenildi:
    1.145
    Ödül Puanları:
    238
    merhaba biz de bikaç gündür pişikten çok çekiiyoruz oğlum altını açarken öyle çok ağlıyor ki çok acıyor poposu pişik olduğu için dün doktor travazol adlı krem verdi günde 2 kez kullanılıyor inşallah hemen geçer dayanamıyorum onun böyle çok ağlamasına...
    bir de altını temizledikten sonra biraz açık bırakıyorum dünden beri o da işe yarıyormuş...

8. 9 Eylül 2008
  9. EU3

EU3 Guest

bizim dr da hametan die bi merhem verdi günde 1 kere kullanıyorum 2 gün kullanmadım dün kızımın poposu kızarmış kremi sürdüm bugün maşallahı var hiç bişi kalmamış..

10. 9 Eylül 2008
  11. mavixsxxsxxsxxsxxsx

mavixsxxsxxsxxsxxsx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim oğlumda da olmuştu..dr mustela adında bi krenm verdii.vede her altını açtığımda poposunu yıkadımm.ve kremleri düzenli kullandıkiçok şükür bişeyimiz kalmadı.. bu arada ilaç bitkisel
    .dr ilaç vermiyoo..herşey bitkisel ilaç kullanma taraftarı değilim diyorr
    .

12. 9 Eylül 2008
  13. Biromur

Biromur ``Birömür`` Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    off oğlumun poposunun pişiği bi türlü geçmiyor...son olarak dr iki tane krem verdi ikisindede günde iki defa sürüyorum inş düzelir..
    canım sık sık altını değiştir

14. 9 Eylül 2008
  15. zeseze

zeseze Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    desitin diye bir krem var yurtdışından inanın mucize bir kez sürüyorum sabah bir şey kalmıyor.
    bulabilirseniz mutlaka edinin

16. 10 Eylül 2008
  17. ertuxgx

ertuxgx ERTUĞ'UN anneçiiii TUĞBAA Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    hastanedeyken doktorum nivea nın pişik önleyici kremini aldırttı ve daha çok şükür hiç pişik olmadı kızarmadı bile maş.bence alın pişigi geçene kadar bunu sürün geçince bepanten alın ve bi kavonazda bepanteni çok nivea yı az sıkın kavonaza karıştrın kullanın çok işe yarıyo canlarım ben öyle buldum çözümü sadece nivea pahalı oluyo çünkü 1 ay bile gitmiyo böyle karıştrınca masrafınız azalıyo birazcıkta olsa fiyatı da 16 ytlherkesi öpenzi arkadşlar

18. 10 Eylül 2008
  19. invictus

invictus Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Cnm mümkün oldukça yika bebeğinin altini...islak mendil kullanma .chicco pişik kremi iyi gelmedi bize..dr.umuz travacort ve trosyd diye iki krem verdi...bunlar geçirdi dr.una daniş cnm sen genede...