pişik

Konusu 'Ağustos Anneleri' forumundadır ve sezin05 tarafından 12 Kasım 2008 başlatılmıştır.

12 Kasım 2008
    Konu Sahibi : sezin05
  1. sezin05

sezin05 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Kızımın poposu ıslak mendili değiştirince pişik oldu.travocort kullanıyorum 2 gündür iyileşme yok hatta dahada kötüye gidiyor.kızlar lütfen iyi gelebilicek krem önerirmisiniz

2. 12 Kasım 2008
  3. eficik

eficik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106

canım ben sana deneyimimi iletayim canım hakıkı saf zeytınyağı ürüyordum bir hemen dene bak çok iyi gelecek hemen söndürüyor acısını alıyor 2.gündede kızarık yerler gitmeye başlıyor ama her altını aldığında altına süreceksın ister elinle ister pamukla valla ben ellerimle bol bol sürüyordum ha aklında bulunsun mesela ateşlendiğinde vucudunu komple zeytınyağı ıle masaj yapıyordum çok iyi geiyordu benım kızım şimdi 21 aylık hala zeytınyağı kullanırım pişik olduğu zaman..................

4. 12 Kasım 2008
  5. mehtapbaygus

mehtapbaygus Guest

canım benim kızımında poposu ilk zamanlar çok kızardı dediler yazık daha çok küçük zeytinyağı sür sürdüm 2 gün sonra daha da kızarmıstı birde bebekyağı ve pamuk dene dediler onuda yaptım hiç bi faydası olmadı sonra niveanın ve sebamedin pişik kremlerini denedim ama kızarıklık hiç geçmedi.en son mustela yı kullandım 2.ci sürmemde kızarıklıktan eser kalmamıstı harika bi krem şimdi çok iyi bi dene istersen.32ytl di en son aldığımda.yanlız ıslak mendille sildikten sonra bir müddet kurumasını bekle yada kuru bi bezle sil

6. 12 Kasım 2008
  7. zeseze

zeseze Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    dermotrosyd birebirdir ilerlemiş pişiğe. mantar olur aman dikkat.

8. 12 Kasım 2008
  9. sezin05

sezin05 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    çok saolun kızlar.mustela krem bütün eczanelerde satılıyormu acaba

10. 12 Kasım 2008
  11. mehtapbaygus

mehtapbaygus Guest

şimdiye kadar gittiğim eczanelerde vardı gecen başka bi yere sordum orda yokmuş

12. 12 Kasım 2008
  13. sgselçuk

sgselçuk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben kızm poposu pişik oldumu zeytin yağını iyice yakıp soğuduktan sonra sürüyorum hemen geçiyo.yakmadan sürdümmü bi işe yaramıyo

14. 12 Kasım 2008
  15. EU3

EU3 Guest

geçmiş olsun canım bende kaanı hiç ıslak mendille silmem ılık su ve pamukla öyle alıştı yavrum dışarlarda mecbur kaldığımda ıslak mendille temizlediğimden hemen pişik olur ve bende hametan yada dermotrosdy kullanıyorum herikiside ii gelio

16. 12 Kasım 2008
  17. yexsxilxoxzen

yexsxilxoxzen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    zezeye katılıyorum benim kızımın pişini hiç pişey geçirmedi dermo trosyd hemen geçirdi kesinlikle öneririm

18. 12 Kasım 2008
  19. sezin05

sezin05 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    çok Saolun arkadaşlar