pısırık sevgili

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve miele tarafından 21 Eylül 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    21 Eylül 2008
    Konu Sahibi : miele
  1. miele

miele Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar ya benim sevgilim çok pısırık ailesinden çok çekinio 21 yaşında bi insan.ama ailesi biraz baskıcı özellikle de babası anladığım kadarıyla.en basitinden bi örnek veriyim biz bunla aynı ünide okuoz.tatilde ailesinin yanına gitti haliyle.bayramdan sonra gelcek bana küçüklük fotoğraflarını getircekti.konuşmuştuk daha önce.ben dün ona hepsini getirebilir misin dedim.o da bikaç tane getirebilirim ailem bakıo bazen hepsini getiremem kızma bana lütfen filan dedi.ama ben kızdım.bugün tartıştık biraz mesajda bana sana sebebini açıkladım sen beni hiç anlamıosun bana kızıosun hep dedi.ama ben bu kadar pısırıklığına sinir oluorum.siz olsaydınız benim gibi mi düşünürdünüz???????:1no2:Çok üzgünüm çoook

Son düzenleyen: Moderatör: 4 Kasım 2010
  2. 21 Eylül 2008
  3. EU1

EU1 Guest

şimdi canım resminin hepsini istemen doğru değil tamam sana bitane getircekmiş çocuk ne diye hepsini istiyon kız güldürdün beni...pısrsıklık değil ki bu düşünmüş ailesinide senide başka ne gibi davranışları var peki pısırık demen için

4. 21 Eylül 2008
  5. cadi kasanxix!

cadi kasanxix! Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    haklsıın canım bence bende senin gibi düşünürdüm..benimde eski erkek arkadaşım bu kadar olmasada pısırıktı bazen sinir küpü oluyor insan çünkü katlanamıyorsun yaptıklarına...bir erkek ailesine karşı kesinlikle pısırık olmamalı!!!

6. 21 Eylül 2008
  7. EgeDenizi

EgeDenizi Yazı İşleri Müdürü =) Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    ayy arkadaşım akşam akşam güldüm valla...
    Boşa tartışmışsınız,bu konu bence incir çekirdeğini bile doldurmaz...
    Haa bak sana sahip çıkmıyor,gerektiğinde ailesine karşı korumuyorsa o noktada haklısın derdim.

8. 21 Eylül 2008
  9. miele

miele Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya mesela abisinin ve babasının yanında bana mesaj atamıor.geceleri mesajlaşıyoruz bazen.hadi biz kızlar saklıoruz bazen ailemizden de bu erkek yani çok garip gelio bana.:sm_confused:

10. 21 Eylül 2008
  11. EgeDenizi

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    Bir de şöyle düşün,ailesi çok meraklı bir aile ve habire sorup bunaltıyorlar...O da teli kullanmak istemiyor yerimseniben

12. 21 Eylül 2008
  13. EU1

EU1 Guest

seni biliomu peki ailesi tanıştırdımı seni yani bunları yaptıysa pısırı değildir...ama msj atamamsı çok ilginç yaa hadi konuşamamsına bişey demessin de msj atamaması ilginç

14. 21 Eylül 2008
  15. miele

miele Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ama çok pısırık işteee.9

16. 21 Eylül 2008
  17. miele

miele Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım ailesi başka şehirde oturuo.biz aynı üniversitede okuoruz.mezuniyet töreninde tanıştırcak sözdefisfisfis

18. 21 Eylül 2008
  19. EgeDenizi

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    İyi de güzelim ailesi seni daha bilmiyormuş bile...Tatsız bir şekilde ortaya çıkmasını istemiyordur.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.