Pişkinligin bu kadarı!!!

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve bilgehan59 tarafından 3 Mart 2009 başlatılmıştır.

3 Mart 2009
    Konu Sahibi : bilgehan59
  1. bilgehan59

bilgehan59 yıkılmadım,ayaktayım Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    önceki yazımda size aldatıldığımı ve ne yapmam gerektiğini bilmediğimi söylemiştim.kararımı verdim boşanıyorum.ve şöyle anlatayım çocuk hastaydı eşim eve ilaç getirdi.size daha öncede sinirden resimleri yırttığımı söylemiştim çocuk bi yırtık resmi bulmuş eşime gösterdi eşim sanki beni aldatmamış ben ne yapacağımı düşünmüyorum gibi resmi neden yırttığımı buna hakkım olmadığını söyledi.ve sen tamam boşanmıyoruz desende benim için bittin dedi.beni resimden çıkardın ya sen daha benim nikahımda bunu yaptın ya hiç düşünme bitti dedi.ben de ona zaten boşanma kararı aldığımı ve sen beni nikahlıyken aldatabildiğine göre bende seni resimden çıkarabilirim dedim.sen beni kalbinden çıkardın ben seni resimden çıkardım dedim.yavuz hırsız ev sahibini bastırırmış hesabı oldu valla.hem suçlu hem güçlü ben bu adamı kessem yeri valla.adam kendini haklı görüyo ya böyle bişey olurmu.şimdi boşanma davası açılcak yanlız aklımda şu var ikimiz gidip anlaşmalı boşanma davasımı açılsın yoksa kendim gidipmi dava açsam.şuan aldatıldım diye dava açamam sanırım delilim yok.çünkü msj onun telefonundaydı haliyle silmiştir.nasıl yapsam bileniniz varmı.

2. 3 Mart 2009
  3. EU1

EU1 Guest

Bence anlaşmalı dava açın çünkü uğraşmazsın.
    Tek celsede biter yani.
    çocuk konusunda da anlaşın...
    Allah yardımcın olsun canım

4. 3 Mart 2009
  5. EU3

EU3 Guest

ya of bu erkeklerin pişkinliği zeytinyağ gibi üste çıkması beni delirtecek..bak tatlım,eğer o da boşanmayı kabul ediyorsa en güzeli anlaşmalı boşanmak dicem ama nafakanı istediğin şekilde alamayabilirsin bu duruda.yani sana istediğin mikatarı vermez..ama sen açarsan davayı,onun telefon görüşmelerinin dinlenmesi talebinde bulunabilirsin belki..yaparlarmı bilemiyorumama avukata bir sor derim..eğer gelirin yok ise,adliyelerde adli yardım büroları vasıtası ile ücretsiz avukat talep edebiliyorsun..oradan avukat tutabilirsin ücretsiz..bu adam hala (aynı benim kocam gibi) pişkince seni suçlu duruma düşürmeye çalşıyor..aferin ona,yuvasına sahip çıkacağına hala nelerle uğraşıyor...yazıklar olsun yaa,gül gibi karısını bırakıp elin pilikleriyle yatıp kalkan adamdan ne hayır gelir bilmem ki..

önemli olan şu;gidebileceğin yeri ayarladınmı?bundansonra geçimini ne ile sağlayacaksın? bunlları iyi düşün ,ayarla ve yola öyle çık hayatım,allah yardımcın olsun..dualarım seninle..
    :Saruboceq:

6. 3 Mart 2009
  7. bilgehan59

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    anlaşmalı boşanmada tek celsede bitermi.çocuk konusunda da eşimin baktıracak insanı yok annesi öldü ablaları var ama ben varken babaya verilirmi acaba.

8. 3 Mart 2009
  9. chlek

chlek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok anlamam bu işlerden ama nafaka alıcaksan senin şikayetçi olman gerekebilir!!!

Allah yardımcın olsun canım zor :KK43:

10. 3 Mart 2009
  11. samyelim

samyelim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    Allah yardımcın olsun canım tabiki anlaşmalı boşanın daha çabuk olur çocuk konusunda ise bebek annenin bakımına muhtaçsa zaten gerekçe olmadan mahkeme sana verecektir. umarım bunda sonraki yaşamında daha mutlu olursun sevgiler

12. 3 Mart 2009
  13. betty_berry

betty_berry Before talk, listen... ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    533
    Ödül Puanları:
    113
    Arkadaşım, eğer istediğin nafakayı, yada varsa mal, mülkü vermeyi kabul ediyorsa o zaman anlaşmalı boşan. Ama o konuda da eşin arsızlık yapıp kabul etmeyecektir.

Bildiğim kadarıyla telefon şirketleri aramaların ve mesajların içeriğini değil ama aranma ve mesaj saatlerini-sürelerinin kaydını birkaç sene tutuyorlar. Bu konularda bilgili bir avukat bul.Her ayrıntıyı planla.Konuş.Mahkemede telefon kayıtlarını istet. Konuştuğu, mesajlaştığı noların kayıtlı olduğu kişileri buldur. Yapabileceğinin en iyisini yap.Yaptığını yanına koyma böyle utanmazların.

14. 3 Mart 2009
  15. gside

gside Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    erkek milleti işte zeytinyağ gibi de üste çıkmakta ustalar..tepkisi suçunu bastırmak..bencede anlaşmalı boşanma davası açın..

16. 3 Mart 2009
  17. EU2

EU2 Guest

bence eşin yanaşmaz anlaşmalı boşanmaya,,baştan böle köpürmesine bakma.....dün sana boşuna düşünmemen gerekiyor dediğimde yanılmadığımı gördüm

18. 3 Mart 2009
  19. bilgehan59

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    oğlum 3.5yaşında mühtemelen bana verilir.zaten babamların dairesinde oturuyoruz babamlar alt dairemde.geçimimi çalışarak sağlamayı düşünüyorum bu krizde iş te bulabilirmiyim bilmiyorum ama bakacaz artık.ve eşim sanıyoki ben ondan boşanmam boşanamam sanıyo ama çok yanılıyo.boşayımda görsün gününü ahh içimden karıyı da bulup saçını başını yolmak geçiyo.içim içimi yiyor valla