pişman olur mu?

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve letmelive tarafından 24 Aralık 2009 başlatılmıştır.

24 Aralık 2009
    Konu Sahibi : letmelive
  1. letmelive

letmelive Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bir ayı geçti..her sabah gözlerimi açtıgımda ilk aklımda o . artık unutayım diyorum ama olmuyor..içimden hiçbir şey yapmak gelmiyor. pişman olup bana geridonsun diye her gun yalvarıyorum allaha. kötü ayrılmadık hatta kapatırken seni seviyorum diyerek ayrıldık.olayımı anlatmıstım daha once burda..geçmişimi sorun edip benden asyrılmıştı.asamıyorum yapamıyorum demişti..ben de bişi diyemedim.. ama beni sevdiğine cok inanıyorum.cok guzel seyler yasadık beraberken mükemmeldi her sey. uzaktayken kafasına taktı buyuttu hep benim eski ilişkilerimi.bir sey diyemedim ya.yani haklıdır dedim..takıyor demekki insan dedim..ama yaptıkları ettikleri paylaştıklarımız bana bakışları konusmaları yalan degilse cok sevdi..yine de erkek milleti diyip guvenmemek lazım sanırım. bir ayı gecti bir kere bile aramadı.neler yapıyor nasıl hissediyor cok merak ediyorum. deli gibi her gun perişanım ben..peki o ? diyorum kendime her gun..başka hobiler sunlar bunları hiç işe yaramıyor. ya cıkmıycak mı bu hiç aklımdan? bir de cumartesi dogum gunum ..o kadar umutluyum ki arayacak diye..kıramıyorum içimdeki umudu..pişman olur mu acaba?

2. 24 Aralık 2009
  3. GezegeNKralicesi

GezegeNKralicesi Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    2.616
    Ödül Puanları:
    238
    Mutlaka dönücek bak mutlaka. bu bi umut degil. herkes döner bi gün helede seni sevıyormus baksnaa hazmedemedıgı ıcın bıtmıs. su an unutma cabasında ama olmıcakkı en fazla 2 ay elbet arıcak dogum gunu vs özel gun vsvsvs bi gun bı yerden elbet muhabbet acılır aranızda ve Pişmanda olacakkk bunu bil.. senı gecmısınle degıl gelecegnle sevmelı ama ne yazıkki bu yapı meselesı onuda suclamamak gerekır.. bekle sadece zaman.

4. 24 Aralık 2009
  5. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    sen o donecekmis gibi yasama birgun gelicek deyip hayatını surdurme

6. 24 Aralık 2009
  7. GezegeNKralicesi

Beğenildi:
    2.616
    Ödül Puanları:
    238
    tabii oda var sen kendıne yenı bı hayat ciz ben sadece sana %99 olan olayı soyluyorum gelıcek ama ne zaman onu allah bılır belkı bundan 2 gun snra belkı 3 ay snra belkı 1 yıl sonra hc bellı olmaz ama bakarsın onsuzluga alısıp yenı hayatında mutlusundr. ama hıc sanmıyorm bı kere alıstıysan ona ve cok sevıosan uzun sure unutamazsn ayrıca burda onunda sucu yok cok sevıyosan umut olsun ıcınde

8. 24 Aralık 2009
  9. letmelive

letmelive Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya içim sürekli dönücek diyor ama bir yandan da kendi kendime diyorum alıştırma kendini..dönmeyecek..nasıl davrancagımı sasırdım inan ki..umuduma mı sarılayım yoksa umudu bir kenara itip yolumamı bakayım bilemiyorum... umarım dedigin gibi olur nidda..gercekten bana geri dönsün cok istiyorum..biraz da terk edilmek koydu sanırım bana..ama ben hayatımda böyle sevmemiştim yiaa..inşallah bir daha bu kadar cok da sevmem..değer vermeyince daha cok deger göruyosun cunku..

10. 24 Aralık 2009
  11. GezegeNKralicesi

Beğenildi:
    2.616
    Ödül Puanları:
    238
    cnmm bak bende yasadım buna benzer seyler. kesınlkle donucek cnku severk ayrılmıs kendını buna mecbur hıssetmıs. knuyu tam olarak bılemıyorm tabı oda var...

12. 24 Aralık 2009
  13. Pazza

Pazza nam-ı diğer Lucita Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    sen yine de çok umut bağlama.. ne kadar umut beslersen o kadar büyük hayalkırıklığı yaşıyorsun sonuçta.. sen kendini koru, gerisi sonra gelir..

14. 24 Aralık 2009
  15. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    bi umut beklemek mi yoksa bittiğini kabullenmek mi sonrasında canını daha az yakar?

insan her zaman herşeyi hazmedemiyor... umut etmeyi bıraksan hayata tutunsan daha iyi olur

:bbo:

sevgi insanların sırtındaki her yükü kaldıramıyor malesef

16. 24 Aralık 2009
  17. maniac

maniac Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sen herdakikani onunla gecirirsen onu haklkinda yazilar yazarsan nasl unutursun?
    , birde insana gore dgeisir belkide baska seylerle mesgul olmadii icin kafan, 1 ay gecmesine ramen unutamadin.

belliki o duzene o ilgiye cok alismisin..tabi simdi hersey bambaska onsuz. o seni sevmis olsada olmasada..sen sonucta alisilmistan cikmisisn...

diyebilecegim sey; artik 1 ay gecmis donmemis daha hangi umutla bekliyor onunla mesgul ediosun kafani...amaaaan o beni salladi ben onu dusunerek depresyonami gireyim de baska ugraslar bul, insan icine karis, hatta bakarsin yeni bi ark bulursun onla vakit gecircem diyene kadar unutursun eskiyi ztn..
    belkide ister istemez unutuverirsin..oda geldginde hos olur ama ya unutmazsan oda geri donmezse? ozaman hep aci olmazmi senin icin.

Son düzenleme: 24 Aralık 2009
  18. 24 Aralık 2009
  19. fiyonk_

fiyonk_ Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    ı ıhh. dönmez.