Pişmanım

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve Almira_ tarafından 22 Şubat 2009 başlatılmıştır.

22 Şubat 2009
    Konu Sahibi : Almira_
  1. Almira_

Almira_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Meraba arkadaşlar ya benim bi sorunum var 3 senelik bir sevgilim var fakat ben ona güvenemiyorum.Aslında pek sebep yok güvenememem için.ama o kendine güveni olmayan biri.ve arkadaşlarımda benden iyisini bulamadıgı icin benle birlikte oldugunu söylüyorlar.bugüne kadar ondan bi kişi daha hoşlandı ve hemen aklı karışmıştı.bende bu konuda problem yaşıyorum.nişanlanmak üzereyiz acaba benle sırf o yüzdenmi birlikte? bugün ona tekrar bu düsüncemi söyledim.yeter artık konuşma hevesim kalmıyor sen böyle dedikçe dedi. ayrılalım o zaman dedim. birden ağzımdan çıktı çok pişmanım. ne yapacağımı bilmiyorummmm:1no2:

2. 22 Şubat 2009
  3. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.398
    Ödül Puanları:
    563
    peki demişsinizki,biri daha hoşlanmış. ve erkek arkadaşınızın kafası karışmış. bunu biraz daha açarmısınız. neden kafası karışır ki. sizle beraberken başkası hoşlandı diye. o kısmı tam anlayamadım da..

4. 22 Şubat 2009
  5. Almira_

Almira_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    O kız asılıyor diye konuşmasını istememiştim fakat gizli gizli konuşmuştu.. Ayrılmıştık ama sonra affettirdi kendini barıştık.. Biri benden hoşlanınca hoşuma gitti konuşmak istedim dedi.. buda güvenimi azaltıyor..

6. 22 Şubat 2009
  7. çamaxsxxixrsuyu

çamaxsxxixrsuyu ♥etmiyorum eyvallah♥ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ayrılalım dediğin için pişmansın anlaşılan ama aslında kafanda bazı şeyleri netleştirmen gerekli...arkadaşlarının ne dediği çokta önemli değil ama bir kişinin ona ilgisini belli etmesi ve onun da kafasının karışması da yabana atılacak olay değil...

8. 22 Şubat 2009
  9. Almira_

Almira_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Evet düşünerek olacak birşeyde diil aslında.. bi olay olmalı ve o güvenmi kazanmalı yada ispatlamalı ama nasıl :KK43:

10. 22 Şubat 2009
  11. çamaxsxxixrsuyu

çamaxsxxixrsuyu ♥etmiyorum eyvallah♥ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    kafanda bazı şeyleri netleştirmen gerekli dedim evet ama güven öyle hassas bir konu ki....sen düşünsen de konuşsan da bir olay da olsa aklında mutlaka soru işareti kalacaktır belki de...eğer sen sevgilini seviyorsan ve onunla devam etmek istiyorsan bence nişanı biraz geciktir ve zamana bırak,elbette yaşadığınız paylaşımlar ve zaman bazı şeyleri çözecektir....

12. 22 Şubat 2009
  13. epaq

epaq Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Daha bu zamandan kafası karışıyorsa,ileride nolur o kafa bilmem.

Aman tatlım,bence şu an nişanlanmaya filan kalkma çünkü bu yabana atılacak bir sorun değil.
    Biri benden hoşlanınca hoşuma gitti,konuştum ne demek yani?
    O zaman evlenince de hoşuna giden şeyler mi olacak?
    Herşeyin hayırlısı olsun ama adımlarını biraz daha yavaş at,ancak senin içinde soru işareti kalmazsa yola devam et onunla.

14. 22 Şubat 2009
  15. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.398
    Ödül Puanları:
    563
    senle beraberken,ona asılan kızla mı konuşmuş. hemde sen istememişken. elbetteki istemeyeceksin o da çok doğal tabii.
    bu konuşma ,şahsen ,aldatmaya girer... biri benden hoşlanınca, hoşuma gitti konuştum, ne demek. 3 tane kız ondan hoşlansa, seni bırakıp onlarlamı buluşacak ve konuşacak. pes valla. iyi affetmişsin. özrü kabahatinden büyük...güveni azaltmaz bu yok eder bence...

16. 22 Şubat 2009
  17. Almira_

Almira_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Of inanın o kadar zorki :KK43: ya benden daha hoş bi kız hoşlanırsa napar diye düşünüyo insan yani.. :KK43:

18. 22 Şubat 2009
  19. Almira_

Almira_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    haklısn.. bencede aldatmaya giriyo.. ama o 'sanki aldattım ne kdr büyüttün' bile demişti o zmaanlar.. 3-4 ay önce oldu bu olay..