Pişmanımmmmm::::::::::yardımmmmm

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve b_soysal tarafından 27 Mart 2009 başlatılmıştır.

27 Mart 2009
    Konu Sahibi : b_soysal
  1. b_soysal

b_soysal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkideşlerim 2 ay önce büyük umutlarla saçımı siyah hint kınasına boyadım ama ne boyamak berbatttt oldu ya..bide saçım uzun kestirmeye kıayamam.aralardada saçımın diger renkleri kaldıı offf çok kötü bi durumdayım burdaki arkadaşların beyaz sabun ve turp suyu uygulamalarını itinayla yapıcam ama yinede sormak istedem belki benim gibi bu hataya düşen arkadaşlarım vardır...varsa yardım istiyorum dogumumda yaklaştıı bebişim beni bu saçlarla görmesini istemiyorumsenağlama

2. 27 Mart 2009
  3. testerella

testerella Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sabunla yıka akıtmaya çalıs yıkarken kötü davran saçlarına haldur huldur yıka biraz saçların yıpranacak ama yapck bşey yok çıkarken saç kremiyle bikere daha sabunla çabuk tararsın böylece..bu şeklde baya akar saçların bikaç hafta uygula...üzerine açık tonlarda (bn kendi saç rengime boyamıstım küllü açık kumral)snde siyaha aşırı zıt kaçmayacak bişey denersen daha ii olur bence...bu şekilde boya.. bazı yerleri siyah kalacaktır ama çok aşırı nefret ediyosan denemeye değer ....kendi yaptıklarımı yazdım belki uygulamak istersin:-) kolay gelsn

4. 27 Mart 2009
  5. b_soysal

b_soysal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok saol canım:KK46:artık doguma kadar bu şekilde deneyeyim bebişime kimyasalları bulaştırmayayım dimi....dogumdan sonrada senin gibi yaparım artık....arkadaşlar sakın hint kınası yapmayın yaa benim gibi olmanızı istemem......yasakkelime

6. 27 Mart 2009
  7. subat_01

subat_01 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hamile isenizz boyamayın sakıncalıymışş doğumdan sonrada emzirme dönemi war acaba ondada sakıncası olurmuki bence bebişii tehlikeye atmayın iyice araştırınn =S

8. 27 Mart 2009
  9. Gareng

Gareng Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    saçı siyaha boyamak için kararlı olmak gerek uzun süre kullanılmayacaksa boyanmamalı yoksa saçlara yazık olur.. beyaz sabun biraz akıtıyo gerçekten

10. 8 Nisan 2009
  11. xx_mucize_xx

xx_mucize_xx Ne Çok Acı Var.. ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    113
    bende aynı hataya düşüp hint kınasına boyamıştım ama malaesek hint kınasının dönüü yok zamanla kendi akmaya baaşladı