pko hastasıyım yumurtlama olmuyor

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve gozde06 tarafından 11 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    11 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : gozde06
  1. gozde06

gozde06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba doktr bey
    benim sorunum yumurtlama olmuyor zaten bunu bedenende hissedemiyorum sadece 1 kere 2 ay adet olamadım normalde her ay olurum şunu anlayamıyorum eğer adet oluyorsam yumurtlama oluyor mu demek adet olsam bile yumurtlama olmayabiliyor mu pko lu olarak aşırı tüylenmem kilo problemm yok hormn testinde yumurtlama olmadığı için bazı değerlerm düşük çıktı lütfen beni aydınlatın herkes çok farlı şeyler söylüyor yumurtlama olmadığı zamn adet de olunmaz diyorlr adet olunması yumurtlama olduğunun göstergesi değildir diyenlerde var kafam çok karışık lütfen yardım edin şimdiden teşkkr ederim...

2. 15 Mayıs 2010
  3. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    yumurtlama olmasza yine adet olacaktır ancak düzensiz (gecikme şeklinde)eğer adetler düzenli oluyor ise yumurtlama da oluyordur.

4. 17 Mayıs 2010
  5. gozde06

gozde06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkr ederim cevabınız için beni aydınlattığınız için
    ben normalde her ay geçikmeli olsada adet oluyodum ama şubat mart ayında adet olamadım ve adet söktürücü kullandım nisan 16 regli oldum bugün 17 mayıs ve bende regli belirtsi yok artık adet söktürücülermi regli olacağım ve adetim geçiktiği için bende ateş yükselmesi oluyor kulaklarım yüzüm her yerim yanıyor bunalıyorum bu normal mi acaba şimdiden zamanızı ayırdığınız için cevabınız için çok teşekkür ederim...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.