PKO için Inofolic kullananlar buraya......

Konusu 'Kadın Hastalıkları' forumundadır ve rontgen_26 tarafından 14 Haziran 2013 başlatılmıştır.

14 Haziran 2013
    Konu Sahibi : rontgen_26
  1. rontgen_26

rontgen_26 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selam kızlar k.doktorum bana PKO için ınofloc(ınozitol + folık asıt ) verdi...yeni üretilmiş hem folık asıtmıs hemde pko ıcın tedavı sansını arttırdıgını hamıle kalmayı kolaylastıracagını söyledı.. kullanan yada bılgısı olan varsa sevınırım...

2. 14 Haziran 2013
  3. sfcelik

sfcelik Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    ben de kullanıyorum daha önce glifor ve folbiol kullanıyodum doktorum bu ilacı verdi 3 aydır kulanıyorum

4. 14 Haziran 2013
  5. rontgen_26

rontgen_26 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende aynı sekılde glucophage 850 mg kullandım..ınofolıc ilacınııda yaklasık 2 haftadır kullanıyorum...faydasını gordugunuzmu ınofolıc ın adetınıızı duzene soktumu acaba ?

6. 18 Haziran 2013
  7. sfcelik

sfcelik Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    ben hem diyet yaptım hem inofolic kullandım 12 kilo falan verdim ve adetlerim düzene girdi artık ilaçtan mı yoksa kilo verdiğim için mi bilmiyorum

8. 18 Haziran 2013
  9. antal07

antal07 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım banada doktor 5 gün günde 2 defa klomen verdi.ınofolic +glifor verdi.bundan önce de 2 ay duphaston kullanmıştım.bakalım ayın 24 ünde doktora gidicem.ne kadar gelişmiş bakacak.sanırım ınofolic yumurtaları inceltip çabuk çatlamasını sağlıyormuş.acaba bu ilaçlarla hamile kalab varmı başka :KK43:

10. 18 Haziran 2013
  11. rontgen_26

rontgen_26 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tekrar mrblar ınofolıcte metformın var yanı glıfor ve gluhophage de oldugu gıbı o zaten insülin direncini düzenlediği için rahat kilo vermeyi sağlıyor diyetle brlikte kullanınca bu yolları hep denedım fakat ilk zamanlar kilo verdim çok güzel ama şimdi veremiyorum oda polikistiğin yan etkileri...bu arada inofoligi nasıl kullanıyorsun doktorum bana günde iki kere iki paket iç dedi yanı günde 4 paket ediyor bana dozu biraz fazla geldi ama..

12. 18 Haziran 2013
  13. rontgen_26

rontgen_26 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mrb ben henuz klomene baslamadım..hormon oldugu için kilo aldırmasından çekındım acıkcası saglık personelı oluncada bıraz pimpirikli oluyosun zaten...gliforuda denedım cok guzel kılo verdım bı ara o ılacla fakat adetlerım duzene gırmedı..bızde bı kac aydır bebiş istıyoruz ama adetım duzene gırmedıgı ıcın yumurtlamada tam olmuyor..o yuzden bende doktorumu degıstırdım..doktorum ınocfolıc verdı bakalım haftada 1 kutu ınofolıc bıtıyo..bakalım bnmde mensım 30 haz umudum yok yenı bır ılac oldugu için ama hayırlısı inşallah guzel haberler alırız...

14. 18 Haziran 2013
  15. YARAMASS

YARAMASS Üye Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba kızlar,

bende lise ye başladığımdan beri pko var şuan 26 yaşındayım 2011 kasımda evlendim 2012 kasımda diyet yapmaya başladım
    ocak ayına kadar 9 kilo verdim sonra kilo vermem birden durdu göğüslerim hassaslaştı test yaptım hamile olduğumu öğrendim
    bir mucizeydi bu bir pko lu olarak benim için ama hamilelik iyi gitmedi bebeğimin kesesi büyümüyordu kendi gelişiyordu 9.haftada
    kalbi durdu ve ben kürtaj oldum, doktorum bana inofolik verdi adetleri düzene soktuğunu bu ilacın yeni çıktığını söyledi
    çok düzenli kullandığımı söylerseım yalan olur çoğu zaman almayı unutuyorum ama kürtajdan 1.5 ay sonra adet gördüm
    şimdi tekrar diyet yapmaya başladım ve 5 kilo verdim bile hedefim ideal kiloma ulaşıp bebek sahibi olmak Rabbim bizlere
    hayırlı evlatlar versin , bebek hasreti çektirmesin Yarabbim O çok büyük ve ne kadar istediğimizi bilir hayırlısı ne zaman ise
    o zaman vericek İNŞALLAH....ilacı kullanalım ve buradan sonuçları paylaşalım bence:KK34:

16. 18 Haziran 2013
  17. rontgen_26

rontgen_26 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mrb bende yaklasık 1,5 senedır pko cekıyorum ılk zamanlar 55 kıloydum sımdı 70 kılo oldum...zaman gectıkce kılo aldırıyo sen dıkkat etsende etmesende dıyet yapsanda...bende basladım bakalım ınofolıc kullanmaya 2 hafta oldu...inşallah faydasını goruruzde bu ılacın rabbım hepmıze sağlıklı hayırlı evlatlar nasıp eder....kullamın deneyımlerımızı faydalarımızı paylasırızda hem bılgılerınız hemde hayırlı haberler alırız...

18. 18 Haziran 2013
  19. YARAMASS

YARAMASS Üye Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18

İnşallah canım ya :KK16: ama dikkat edersen ve egzersiz yaparsan almıyosun veriyosun kilo ben kendime çok
    kızıyorum bu konuda çabuk pes eden bir yapım var maalesef bunu yenmeye çalışıyorum