pko lu olup hamile kalanlar

Konusu 'Adım Adım Gebelik' forumundadır ve nokasem tarafından 21 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

21 Mayıs 2011
    Konu Sahibi : nokasem
  1. nokasem

nokasem Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    arkadaşlar yumurta büyütme hapı çatlatma iğnesi glukofen progestan aynı anda bir sürü ilaç kullandık doktor bi zararı yok dedi ama benim için bi türlü tam olarak rahat etmedi bunların bebişe zararı olmuşmudur
  2. 22 Mayıs 2011
  3. sudemm85

sudemm85 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Sanmam dr diyosa her ne kadar bazen dr larda yanlış yapsada bu konu ciddi bende pko luydum kendiliğinden hamile kaldım Allah yardımcın olsun umarım bebeğin yoldadır
  4. 16 Haziran 2011
  5. _Trinity_

_Trinity_ Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Olur mu hiç öyle şey, elbette zararı yok. Bu ilaçlar kullanılıp tüp bebek yaptırılıyor zaten, zararı olma gibi bir durumu olabilir mi hiç? İçin rahat olsun.
  6. 5 Temmuz 2011
  7. tugbaozlu

tugbaozlu Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    bende pkoluyum 12 kg verip doğal yollarla hamile kaldım hiç düşenemiyodum bile oğlum şimdi 8 aylık allah sanada nasip etsin.
  8. 12 Temmuz 2011
  9. bersu_791

bersu_791 canım oglum:)) Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ne kılo verdım nede bu ılacları kullandım ıst asmde prof dr gıttık rahım fılmı cekelım dedı ama sen bebe aspırını kullan dedı bana gunde ıkıtane ıc rahım fılmınden sonra bakalım 3ay bekleyıp gorelım dedı ben kortum rahım fılmı cektırmekten gıtmedım ama bebe aspırınını ıctım ıkıncıye hamısım kızlar sabır edın ve deneyın derım bebe aspırını ıcın bakalım sızdede ıse yarar ınternetten bebe aspırının içindekı maddenın pkolularda yumurtaları calıstırdıgı gozlenmıs bıraz arastırma yapın dedıklerımın doggru oldugunu goreceksınız
  10. 13 Temmuz 2011
  11. olimbera

olimbera Geçici Olarak Hesap Pasiftir !

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    tavsiye eden doktor kimdi.ne kadar zaman günde kaç tane kullandın bunuda ilk kez duydum....darısı bizim başımıza inş..