PKO ve Soğan Kürü Hakkında

Konusu 'İnfertilite / Kısırlık' forumundadır ve evrim1980 tarafından 11 Haziran 2010 başlatılmıştır.

11 Haziran 2010
    Konu Sahibi : evrim1980
  1. evrim1980

evrim1980 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Hanımlar merhaba, forumda arkadaşların soğan kürü ile pekçok değerlendirmesini okudum ama ben de şunu öğrenmek istiyorum; 6 yıldır tedavi görüyoruz ve soğan kürünün henüz dokuzuncu günündeyim. Daha önce, doktorum tamamen bitkisel olduğunu söylediği (ben bitkisel olduğuna inanıyorum - hayıt tohumu) agnucaston vermişti ve çok düzenli kullandım. Herşey normale döndü. Ancak okuduklarımdan sonra soğan kürüne başladım. Son 2 gündür agnucaston kullanmadan önceki adet öncesi sendromlarıma geri döndüm. Gögüs hassaiyeti, kasıklarda basınç, depresif ruh hali, sinirlilik. Ben bunu soğana bağlıyorum. Bırakmak üzereyim kürü, fikirlerinizi beklerim.

2. 11 Haziran 2010
  3. melisdeniz

melisdeniz ıkı erkek annesı :) Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    198
    canım sogan kürüüü çok iyiii bi kürrr...7ğün içip sonra bırakıyosun ve tekrar başlıyaıp 15 ğüne baglayıp bitiriyosun..ben kistim yüzündena adett,olamdımm sogan suyundan sonraşüküürr oldummm...

4. 11 Haziran 2010
  5. evrim1980

evrim1980 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Evet, soğan kürü çok faydalı bir kür, ama ben aynı etkiyi zaten hayıt tohumu kürü ile almıştım. bu soğan kürü, adeta yan etki yaptı bende, bitsin diye can atıyorum, çok pişman oldum yaptığım için ama sırf yarım bırakmamak adına tamamlamaya mecburum.

6. 11 Haziran 2010
  7. melisdeniz

melisdeniz ıkı erkek annesı :) Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    198
    neden yan etki yapptı anlamdıkmkii.bitkisel dogal bi şeysempatiksalakcinni

8. 14 Haziran 2010
  9. nerminn.

nerminn. sensizlik çok zor Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    cnm agnucastonu bende kullandım dah sonra soğan kürünü yaptım.agnucastonu kullandığın sürece hani adete yakın göğüs hassaslaşması ve diğer belirtiler özellikle göğüs hassaslaşması olmaz hatta reçetesinde de yazması lazım.soğan kürüyle bu belirtilere geri dönmen çok güzel soğanın işe yaradığını gösteriyo.bende 6 ay kadar düzensizlik yaşadım agnucastonda kullandım dr kontrolünde ,daha sonra dedim dr a gitmicem soğan kürünü uygulayacam ve uyguladımda (3ay),aynı senin dediğin gibi normal adet belirtilerimi tekrardan yaşamaya başladım ve adetlerim düzene girmişti..rahatlıkla kullanabilirsin...