Pko'lu hamiş olmak isteyen bayanlar gelin beraber paylaşalım tedavi süreçlerimizi:)

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve olcayelis tarafından 22 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

22 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : olcayelis
  1. olcayelis

olcayelis kıymetlim artık benimle.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    :enbuyukkk:ARKADŞLAR ben pko luyum ve hamiş olmak istiyorum tedavi süreci çok yıpratıcı psikolojilerimiz çok bozuluyor ve kendimizle aynı sorunları yaşayan insanlarla dertlerimizi sevinçlerimizi hayırlı hamiş haberlerimizi paylaşarak bu dönemi biraz olsun rahatlatabileceğimizi düşündüm hadi gelin paylaşalım,fikir alalım,rahatlayalım,bebek soruları yüzden evlerimize kapanmayalımm

opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 22 Ağustos 2009
  2. 22 Ağustos 2009
  3. olcayelis

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:umarım isteyen herkes en yakın zamanda hamiş olur
    :Saruboceq:

4. 22 Ağustos 2009
  5. k.a.y.r.a.

k.a.y.r.a. zeynebimin annesiyim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktantopiğin hayırlı olsun canım pkolu değilim ama hamiş kalmak için gerçekten zor dönemler geçiriyoruz bende burdayım :KK46::KK46::KK46:

6. 22 Ağustos 2009
  7. olcayelis

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sağol canııııım hoş geldinnn....pko da olsa hiç sornunun olmasada sen benim başımın tacısın canım benim

8. 23 Ağustos 2009
  9. mrsatom

mrsatom Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    yaaaa çok kötüyüm bide saçma sapan destek olanlar var çatlıcam geçen oturdum sinirden ağladım valla(bende pov liyim ve hamile kalmak istiyorum)sağlıklı olsunda!

10. 23 Ağustos 2009
  11. EU3

EU3 Guest

Bende Pkoluyum hihoyyyt2.5 yıldır hamile kalamıyorum hihoyyyt7 ay klomen tedavisi+çatlatma gördüm .1.başarısz Aşılama böyle benim pko maceramkaydirigubbakcemile3ben PKOLu olmakta bir ayrıcalıktır diye düşünüyorum kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

12. 23 Ağustos 2009
  13. sulezehra

sulezehra Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    topiğin hayırlı olsun canım bende pkoluyum 2 ay klomen tedavisi gördüm bi faydası olmadı iğneye geçicez dedi dr sonra tedaviyi bıraktım 4 aydır falanşidide adt öremiyorum son 2 buuk aydır bir tane kızım var o kendiliğnde olmuştu 1 senelik evliyken şimdi 1 senedir 2. için uğraşıyoruz :KK43:

14. 23 Ağustos 2009
  15. Beril32

Beril32 Karışık Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    108
    kızlarr banada doktor küçük bir kistin var dedi.bu pko mu oluyoo?? hiçç bilgim yook.ilaç vermedi.adettle atılmazsa veririm dedi.yani adetle atılabilirmiş.bide testler var on ları yapacakk.hormon testleri sanırsamm

16. 23 Ağustos 2009
  17. yoksunyok

yoksunyok Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ya dr banada yumurtalıgın etrafnda UFAK KİSTLERİN var biz bunlara catlamamş yumurta diyoruz dedi acaba pko mudur?inş degilddir:Saruboceq:adetlerim bi kaç gün oynar ve çok sancılı olur bebiş istiyorum dr hormon istedi eşimdende spermogram istedi bnm hormonlar normal ama eşim bi türlü testi yaptıramadı beklemek ne zor ya :1closedeyes:

18. 23 Ağustos 2009
  19. yoksunyok

yoksunyok Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    banada aynısını söledi adetle gidio dedi ne ne degildir aklım karıştı yakafamçokkarıştı