pkolu hanımlar kaçıncı denemede mutluluğu yakaladınız

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve cemre18 tarafından 15 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

15 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : cemre18
  1. cemre18

cemre18 az kaldı Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ben aşılama ile yola çıktım.ilk tedavi yumurtalıklar çok çalıştığı için iptal edildi,o ay hamile kaldım doğal yolla.gelişim bozukluğu oldu aldırdık.sonra birkaç kez aşılama tedavileri ve iptaller...1.tüp bebek denemesi ilk bhcg 20 ve fazla yükselmedi.2.deneme dondurulmuş negatif.3.deneme ilk bhcg 104 sonra kanama benzeri şeyler değer yükselmedi.4.deneme ilk bhcg 80,iki gün sonra değer yükselmek yerine düştü,dondurulmuştu.daha dondurulmuşlarım var.pgt yaptırsam mı diye düşünüyorum.ben bütün testleri de yaptırmıştım.pko dışında bişey yk.kromozomlarda da sorun yok.tek ihtimal embriyoda sorun olması.doktor bu sefer de deneyelim.sonra genetik tarama yapalım dedi.embriyo fazla olduğu için genetik tarama da ne kadar bilemiyorum.maliyeti artırır diye doktor bu sefer de deneyelim dedi.ben ne zaman başaracağım?artık bıktım yaaaaaaaaaa

2. 15 Ağustos 2010
  3. tiffayn

tiffayn Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım ya allah yardımcın olsun bende biliyorum az çok bu durumları pkoluyum bir normal yolla denedik olmadı 2 defada aşılama için iğneler yedim ama iptal oldu aşılamalarım.Şimdi drumu değiştirdim bu ay gonalf ile normal deniycez olmassa aşılamaya başlıycaz allahım gönlümüze göre versin inşallah

4. 16 Ağustos 2010
  5. cemre18

cemre18 az kaldı Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    pkolu olmak hem şans hem sansızlık.çok yumurtamız oluyor.tüp bebek için iyi bu.ama aşılama için uygun olmuyor bende.bu çok yumurta.boshayallersmile