Pkolu olup glukofen kullanan ve başarıya ulaşanlar

Konusu 'Kadın Faktörü / Kadın İnfertilitesi' forumundadır ve gunesligunler tarafından 13 Ekim 2010 başlatılmıştır.

13 Ekim 2010
    Konu Sahibi : gunesligunler
  1. gunesligunler

gunesligunler ˜*•. ˜”*°•.˜&#822 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bende adet görmeme durumu var sebebiyse yumurtamın kendiliğinden büyüyüp çatlamaması
    hep ilaçlarla uğraştık durduk ama kullanmayınca adet görmüyorum anne olmak en büyük isteğim ama elde edemedik kaç tane aşılamadan döndüm hep yumurtalarım yarıda kaldı büyümedi en son tek yaptığım GLUKOFEN kullanıyor olmam dr kullan demişti 6 aydır kullanıyorum ve bu ayın 7sinde kendiliğinden adet gördüm bu bir mucize sanki ve demek oluyorki artık yumurtluyormuyum acaba evet galiba :))
    şimdi glukofene devam ediyorum sabah akşam içiyorum ve bu ay yani adetim yeni bitti bir hafta içinde çalışmalara başlıycaz umarım başarı elde ederim
    ben gibi olanlar vardır mutlaka gelin beraber dertleşelim a.s.

2. 13 Ekim 2010
  3. gunesligunler

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    :çok üzgünüm::çok üzgünüm:

4. 14 Ekim 2010
  5. gunesligunler

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    :sinifsinif:bilmiyorumkismile

6. 14 Ekim 2010
  7. ozg1986

ozg1986 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bende yeni üyeyim ve bebek özlemi çeken bir pkoluyum bundan 4ay önce klomen ve progestan kullandım ve hiçbir sonuç alamadım tabii bu arada insanın psikolojisi bozuluyo ve dr şimdi glokofen aspirin ve folixasit verdi okuduğum topiklerde hamile kalan var ama bu süreci bize anlatsınlar lütfen çok ihtiyacım var:KK43:(((( inşallah hamiş kalırız....

8. 15 Ekim 2010
  9. estamp

estamp sonunda... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    canım bi faydam dokunursa sevinirim,28 yaşındayım ve müzmin pko luyum.Kendiliğinden hamile kalman zor dedi doktorlar ,9 ayda kendiliğinden hamile kaldım,18 haftalıkken kaybettim,ardından 2 ay sonra yine hamile kaldım onuda 8 haftalıkken kaybettim maalesef... sonra 2 yıl boyunca hamile kalamayınca aşılamaya geçtik,tabi bu arada soğan kürü,hayıt tohumu,bal-çörek otu -tarçın ne varsa kullandım,ama faydaları dokundumu tam olarak bilemiycem... herneyse aşılamaya geçmeden önce 3 ay boyunca glukofenin eşdeğeri diaformin ve doğum kontrol hapı yasmin kullandım,56 kilodan 52ye düştüm. ilk aşılamada 3 yumurta oluştu, ve şükür ilk aşılamam tuttu,şu an 7 aylık hamileyim,kızım olucak inşallah( bu arada eşimde bi sorun yoktu)... Sakın moralinizi bozmayın,tüp den önce aşılamayı da bi deneyin...