Pkolu olup incir kürü ile hamile kalanlar var mı?? veya kullanıp beklemede olan varmı

Konusu 'Kadın Faktörü / Kadın İnfertilitesi' forumundadır ve beyazkrizantem32 tarafından 30 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

30 Ağustos 2013
    Konu Sahibi : beyazkrizantem32
  1. beyazkrizantem32

beyazkrizantem32 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    incir kürünün 12. günündeyim şu an beklemedeyim gelişmeleri paylaşmak istiyorum ve diğer arkadaşlarında paylaşmasını temenni ediyorum .....

2. 2 Eylül 2013
  3. akya06

akya06 Üye Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    merhaba, bendede pco var 1,5 senedir çocuk için uğraşıyoruz 2 defada aşılama yaptırdım. ilk aşılamam tutmadı, ikinci aşılamada ise yaklaşık 1 ay kadar incir kürünü uyguladım ve hamile kaldım(ama düşükle sonuçlandı). tamamen incir kürü sayesinde değildir tabiki tedavimde mutlaka işe yaramıştır ama İncir kürünün etkisi oldugunuda düşünüyorum.

4. 6 Eylül 2013
  5. ayran

ayran Popüler Üye Üye

Beğenileri:
    583
    Ödül Puanları:
    113
    Selam kızçeler bende bugün başladım incir kürüne.. 21. Gün kullanıp 7 Gün ara verip 21 gün kullanıcam değilmi? SiZler nasıl kullanıyorsunuz
    Yardımcı olursanız sevinirim

6. 13 Eylül 2013
  7. beyazkrizantem32

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    maşallah ne güzel Allah eline kavuştursun sağlıcakla bende kullandım bugün veya yarın adetim gelecek inşallah gelmez :) senin kaç aylık

8. 13 Eylül 2013
  9. beyazkrizantem32

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet canım 21 kullanıp 7 gün ara veriyorsun 8-9 inciri yıkayıp2 ye bölüp 2,5 su bardağı suya koyup 15 dk kaynatıyorsun soğuyunca süz 2 veya 3 e böl bir gün de bu kürü iç inşallah şifa olur....aynı zamanda eşine de keçiboynuzu kürü yap ben denedim bekliyorum bakalım gelişmeleri haber ederim :)

10. 13 Eylül 2013
  11. akya06

akya06 Üye Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18

canım malesef benim hamileliğim 1.5 aylıkken düşükle sonuçlandı:KK43: şimdi 1 hafta sonra tekrar tedaviye başlayacağım inşallah aynı mutluluğu tekrar yaşatır allahım...

12. 13 Eylül 2013
  13. beyazkrizantem32

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    üzüldüm canım inşallah tekrardan hamile kalırsın sağlıcakla neden olmuş düşük

14. 13 Eylül 2013
  15. akya06

akya06 Üye Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    doktorum vücudumun kabul etmediğini o yüzden düşük oldugunu söylüyor ama benim hamileliğim zaten sorunluydu ilaçlar iğnelerle hamile kalabildim tedavimin başında düşük tehlikem oldugunuda söyledi doktorum ama hamile kaldıktan sonra doktorum düşük tehlikesine karşı herhangi bir ilaç yada jel vermedi düşük tehliken yok dedi buda benim kafamı hala karıştırıyor acaba düşük tehlikem doktorumun en başta söylediği gibi vardıda önlem alınmadıgı içinmi düştü? düşük tehlikem hamile kaldıktan sonra nasıl geçti anlamadım:KK43:

16. 13 Eylül 2013
  17. beyazkrizantem32

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    genellemek istemiyorum ama doktorlar adam akıllı bilgi vermiyorlar bende tedavi gördüm bana istedğim bilgileri vermiyordu kafamda hep soru işareti kalıyordu bıraktım doktoru... seni her türlü bilgilendirmesi lazımdı

18. 13 Eylül 2013
  19. akya06

akya06 Üye Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    evet dediğin gibi ağızlarından sanki cımbızla laf alıyorsun. benim doktorum gerçi sorunca cevaplıyor ama sormazsanda hiçbirşey söylemez e benimde sonucda bu ilk ne kadar araştırsamda bilmediğim şeyler olabiliyor doktorda söylemeyince işte böyle üzücü şeyler yaşanabiliyor:KK43: şuan ankarada yaşıyorum evlilik dolayısıyla geldim o yüzden hastane doktor konusunda kafam çok karışık nereye hangi doktora gideceğimi bilmiyorum çevremde yok burda soracak bende anca internetten araştırıyorum oda yarı doğru yarı yanlış çıkıyo işte...