pkoluyum, erken adet oldum galiba

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve batarang tarafından 3 Mart 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    3 Mart 2010
    Konu Sahibi : batarang
  1. batarang

batarang Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba,
    ben pkoluyum ve tabi ki adetlerim çok düzensiz..en son 08.02 de kendiliğimden adet oldum,ondan önce de 17.11de olmuştum.dün birkaç damla kan geldi ama o da içinde pembelik olan akıntı gibi,yani 1 gün oldu henüz sökülmedi..hala aynı pembelik zaman zaman devam ediyor..ve kasıklarım sanki et kesmiş gibi...bir pkolu olarak hayatımda sanırım 1 kez erken adet oldum..bu yaşadığım nedir bir fikri olan var mı?2-3 ayda adet olan ben 23 günde adet olabilirmiyim?ya da bu ne olabilir? :uhm:

Son düzenleme: 4 Mart 2010
  2. 4 Mart 2010
  3. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    mutlaka doktor muayenesi ve hormon testlerin yapılarak adetlerinizin düzene sokulması gerekir. bu sadece bugünün sorunu değildir, ileride çocuk istediğinizde de sorundur. ileri yaşlarda şeker hastalığı, fazla kilo ya da rahim kanserleri için kolaylaştırıcı bir neden olabileceğinden endokirinle uğraşan bir jinekolog taraından muayene edilizinz. sevgiler.

4. 29 Haziran 2010
  5. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    selam eğer doktorunuz 50mg kullanmanızı önerdi ise iki tabler 25mgdan aynı anda yutmanız gerekecek. Gecmiş olsun

6. 29 Haziran 2010
  7. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    bu ilacı adet gününden bağımsız kullanacaksınız sürekli. ancak mutlaka doktorunuzla ilacınız hakkında tekrer iletişime geçmenizde fayda olacak gibi görünüyor. çünkü ben ilaç verdiğim hastalara reçetelerine mutlaka nasıl kullanılacağını açıkça da yazarım anlatmanın dışında. şeker yutmuyorsunuz ilaç bu yardım edelim derken size zarar vermek istemem. sevgiler.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.