Placenta sayesinde Saçlarım çıkıyor!!

Konusu 'Saç Dökülmesi Neden ve Çözümleri' forumundadır ve mavi misket tarafından 4 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

4 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : mavi misket
  1. mavi misket

mavi misket Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Bildiğiniz gibi değil, Allah kazalardan belalardan korusun, yeni saçlarım geliyor bacılar :teytey::dance::dance::teytey:

Şubat ayında, Suna Dumankaya'nın "sığır iliği" tarifini kullanmaya başladım, ilk 2 ay kadar saçlarımda daha da fazla dökülme oldu, deyim yerindeyse hüsrana uğradım ama denize düşen yılana sarılır derler ya hani tam o haleti ruhiyeyle tarifi uygulamaya da devam ettim, nisan ayının sonlarına doğru saç derimde inanılmaz bir kaşıntı ama öyle böyle değil, çıldırmanın eşiğindeyim, son kalan saçlara da zeval gelmesin diye hep parmak uçlarımla kaşındım durdum. Mayıs ortasında kafamda minik minik dikenler belirmeye başladı, minicik minicik saç uçları... Şimdi 1-1,5 cm. kadarlar...

DARISI BAŞINIZA :sm_cool:

he bu arada kullandığım şampuanın adı "Placenta" içine hiçbir şey eklemiyorum, öylece kullanıyorum. Geçengün annem aynı şampuanın bakım losyonunu da bulmuş, bakalım, losyonu da deneyeyim, size haber veririm!

KOCAMAN ÖPERİM!
    MM

2. 4 Ağustos 2008
  3. seren.14

seren.14 Guest

çok sevindim cANIM :d:d

4. 4 Ağustos 2008
  5. -xixxsxxixk-

-xixxsxxixk- Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bu cok güzel bi haber cok sevindim seni adna.. darsı aynı dertten yakınanların basına.. =)

6. 4 Ağustos 2008
  7. saral

saral Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok sevindim canım sırma saçların olur inşallah:teytey:layhayhoy

8. 5 Ağustos 2008
  9. seda

seda Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    210
    Ödül Puanları:
    113

canım senin adına çok sevindim. ben de aynı sorundan şikayetçiyim. bende o tarifi uygulamak istiyorum ama tarife sarımsak kattınmı tam olarak nasıl uyguladığını yazarsan sevinirim bende hemen başlayayım şutarafagitti

10. 6 Ağustos 2008
  11. Biccere

Biccere Ne kadar fedakarlık, o kadar vefasızlık... Üye

Beğenildi:
    544
    Ödül Puanları:
    23
    canımm çok iyi anlıyorum seni
    gözün aydınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

12. 7 Ağustos 2008
  13. KaRaLaHaNa

KaRaLaHaNa YaLNıZLıK YoRaR iNSaNı... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    bu sorunun ne derece büyük psikolojik eksiler yarattığını anca yaşayan bilir.çok sevindim arkadaşım inş öle çok olurki saçların bir an önce unutursun bu sıkıntını.bende yaşıyorum bu sorunu.bu formülü bende uyguladım bir sene kadar önce.ama bir kür yapabildim çünkü sığır iliğini bulamadım.annem kurban bayramında kendi kurbanımızdan çıkardıda onunla yapmıştım.çk sevindim senin adına.plecantayı doktormu vermişti kendinmi kullandın?

14. 7 Ağustos 2008
  15. pubikanne

pubikanne Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    119
    Ödül Puanları:
    113
    Ayy canım benim ya çok sevindim senin adına inan, daha önceki yazdıklarından hatırlıyorum seni saçların azdı ve cansızdı aynı benim gibi..
    Peki bişey sorucam o kürü nasıl kullandın ben bi iki kez kullandım.Saçlarımdan çıkarmak eziyet gibi geldi yapış yapış oluyor ben daha önceki yaptığımda 2 saat beklketip yıkıyodum ama çok zor çıkıyordu..Sen çıkarmak için ne yaptın??

16. 7 Ağustos 2008
  17. neslihan cansel

neslihan cansel Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Plecanta şampuanını ve losyonunu ben de kullanıyorum.Gerçekten saçlara iyi geliyor.
    Bende Efluvium nedeniyle tedavi görüyorum.Yani strese dayalı saç dökülmesi....
    Umarım ben de sağlığıma kavuşurum.

18. 8 Ağustos 2008
  19. mireng(". .")

mireng(". .") Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

Cnm senin adına sevindim çok hoş da moralini bozmak istemem fakat iliği kullandığım ilk aylar saçlarımda çok dökülme oldu,daha sonra yeni saçlar çıktı diyon ya bence o çıkan saclar ilk aylar dökülen saclardır,çünkü dökülen saçın yerine yenisi çıkar.Bende kullandım sığır iliğini ama sonuç alamadım çok fazla döktü sacımı dayanamadım,,ee doğal olarakta o saclar yeniden çıkar yani fazladan saç çıkarmıyo umarım moralini bozmamışmdır,cnm yinede sen bilirsin öptmŞeniz:1no2::1hug:...