plasentada kanama

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve Ezgi tarafından 3 Haziran 2008 başlatılmıştır.

3 Haziran 2008
    Konu Sahibi : Ezgi
  1. Ezgi

Ezgi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar bü gün dr kontrolüm vardı.11 haftalık hamileyim.üç haftadır kahverengi akıntılarım vardı.bebeğin herşeyi normal seyrindeymiş ama plesantanın bir bölümünde kanama varmiş.dr istirahat et dedi.ense kalınlığı normalmiş.ben genede yaşımdan dolayı ikili testi yaptırmak istedim.kafam plesantaya takıldı bu gibi durum yaşayanınız varmı?diğer hamileliklerimde hiç olmamiştı.bu arada üç kızım var.bidahaki ay cinsiyetini öğreneceğiz.hayırlısı artık yeterki sağlıklı olsunda gerisi önemli değil.gerçi eşim üçüncü kızım doğduğu zaman loğusalık zamanımda bana çok soğuk davranmiştı. biyandanda aynı şeyleri yaşamak çok ağır geliyor.oğlan çocuklarının baş tacı edildiği bir toplumda yaşiyorum.Rabbim bana dört kız nasip ettiyse bunun ötesi varmı. inanırmısınız çevremdeki herkes dört gözle bekliyor belli oldumu diyerek beni çok bunaltıyorlar.ben kendimi kıza hazırlıyorum.

2. 3 Haziran 2008
  3. barcli

barcli ELVİN'İM ABLA OLUYOR Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    cnm bı konuda inan bi fikrim yok ama drun yat dediyse sakın kalkma yat...umarım bişi yoktur ve sağlıkla kucağına alırsın. sen milletin lafına bakma sakın erkek olmuş sağlıklı olmamış ne önemi olacak o zaman allah eli ayağı düzgün sağlıklı hayırlı evlatlar versinde kız erkek önemli değil...

4. 3 Haziran 2008
  5. TATOSH

TATOSH Ask dolu Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    148
    canım benim kanaman olması istirahat etmen gerektiğini gösteriyor gerçi 3 kızın var allah bağışlasın onların peşinde koşmaktan yorgun düşüyorsundur..
    umarım bebeğin sana sıkı sıkı bağlanır ve rabbim inşallah bu seferde sana hayırlı bir erkek evlat verir..herşeyin hayırlısı canım..bende kız istiyorum canım yaaa...olmayanı istiyoruz zaten..kendine çok ii bak...

6. 3 Haziran 2008
  7. haticemm

haticemm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    geçmiş olsun canım tabiki kız erkek farketmez evlat evlattır aynı şekilde benimde 1 kızım var şuan 2.ye hamileyim ve eltim saolsun sabah akşam arıyo cinsiyeti belli oldumu diye buda kız olursa kına yakıcak tek erkek torun onda olsun istiyo sanki madalya takıcaklar ona :kızgın:
    ne olursa olsun rabbim hayırlı sağlıklı evlatlar versin rabbim evlatlarımızla imtihan etmesin ALLAH gönlümüze göre versinna.s.

8. 3 Haziran 2008
  9. YAXGXMURCN

YAXGXMURCN ALLAHIM KUZUM SANA EMANET Pro Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    Ayni şekilde Benimde Kanamam Olmuştu Yani Bebek Plasentasinda Ense Kalinliği Testinde Bebek Büyüdüğü Ve Kanama Alani Daha Küçük Olduğundan Sorun Yaratmayacağini Söylemişti Dr.13.haftadan Sonra Kanamam Durmuştu...

10. 4 Haziran 2008
  11. Ezgi

Ezgi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    aynen canım.benim eltiminde bir oğlu var,eşim ona okadar düşkünki kucağından indirmiyor.kızlarını bu kadar aşırı sevmedi diyebilirim.benimde gücüme gidio.ne kadar oğlan meraklısıymış meğer.eltimde kıskanç bi yapıya sahip dün dr geç geldik az daha arıyacakmış.meraklı ya bikere,cinsiyet belli olunca oğlansa bile kız diyip tepkisini ölçücem sevincini saklayamıyo.düşük yaşamıştım iki sene önce o zaman farkettim. ne yapalım Allah herkesin kalbine göre versin.seninde inşallah oğlun olur canım.

12. 4 Haziran 2008
  13. haticemm

haticemm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    inşallah canımm hepimizin gönlüne göre vericektir Alllah ben artık gün sayıyorun 19 gün sonra gidicem doktora oaman belli olur ama geceleri uykum kaçıyo meraktan yabenneyaptımki

14. 4 Haziran 2008
  15. meltemDE

meltemDE 7.aydayiz Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Ezgi cok üzüldüm inan nasil bi toplumda yasiyoruz ya anneleremiz biz kendimiz kadin diilmiyiu her taraf erkek olsa bi saat yasayamazlar inan. Ben kiz cocuklari daha cok seviyorum ama oglan olmadi diye esinin soguk olmasi eltinin meraki bayagi sinirlendim yani sen kafana takma kac cocuk varsa senin onlara ne allaha sukur sag salim olsunlar hangi cocugun hayirli olacagi bilinmez allah kizlarina guezl sanslar yazsin ama sen böyle üzersen kendini dogumdan sonra cok yorgun olursun takma kafana bisey ister kiz olsun ister oglan benim diilmi de gec cok isteyen kendi dogursun ya ::KK43:(((

16. 4 Haziran 2008
  17. Ezgi

Ezgi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    teşekkürler canım.elimden geldiği kadar takmamaya çalışıyorum.benim için herşeyden önemlisi sağlıklı bir bebeğimin olması.yaşım ilerlediği için endişe içindeydim.şimdilik herşey yolunda gibi aksilik olmassa.çevremde ben yaşlarda doğum yapan ark var çockları özürlü oldu.onları gördükçe o kadar üzülüyorumki.özellikle anne için ne kadar acı ve zor bi durum o yüzden çok şükrediyorum.

18. 7 Mart 2014
  19. Bebegim2011

Bebegim2011 Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Acaba sonrasinda ne oldu çok merak ediyorum çünkü şuan aynı durum içerisindeyim lütfen cevap yazın lütfennnn