plastik aynamı değerlendirme cabalarım

Konusu 'Diğer Sanat Alanları' forumundadır ve YenidenDogdum tarafından 9 Şubat 2009 başlatılmıştır.

9 Şubat 2009
    Konu Sahibi : YenidenDogdum
  1. YenidenDogdum

YenidenDogdum Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    arkdaşlar biliyorsunuz aylar çok pahalı ben tuvaletime klozet taktırıcam önümüzdeki hafta tuvaletim geniş değil ama büyük genede aynam vardı plastik beyaz şimdi klozet taktırınca yere klozet takımı falan sericem süslüyeceğim tuvaletimi ve beyaz plastik kenarlı aynanın öyle kabak gibi durmasını istemiyorum..
    ne yapabilirim plastik aynamın kenarl renklerini nası değiştirebilirim

2. 9 Şubat 2009
  3. befin

befin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    üstüne alçı çalışması yap altın rengine boya

4. 15 Şubat 2009
  5. ahsen76

ahsen76 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşınkide güzel fikir ama istersen benimkinin yarın resmini atarım sana cnm gerçi 2sene oldu yapalı eskidi biraz ama olsun fikir al cnm eminim beğeniceksin

6. 16 Şubat 2009
  7. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    cnmmm büyüklü küçüklü boncuklar al sıkı şekildeee yapıştır üzerinee.yada tavuz tüyü gibi yapay tüyler satılıyor onunlada yapabilirsin....

8. 16 Şubat 2009
  9. samyeli34

samyeli34 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    68
    Ödül Puanları:
    153
    yumurta kabuklarıyla etrafını susleyebılırsın..

10. 18 Şubat 2009
  11. husniyece

husniyece Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    fırın tepsisinde kullandığımız folyoyu elinle biraz kırıştır. kenarına çepeçevre yapıştır.folyoyu siyah ayakkabı boyası ile boya. boya kurumadan bezle kabarık yerlerdeki boyaları sil. iç ve dış çemberin kenarına simli sutaşı geçir. güle güle kullan....

12. 20 Şubat 2009
  13. Yeliz

Yeliz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    alacağın klozet takımına uygun renklerde boncuklar al silikonla yapıştır değişik boy ve renklerde. evde plastik çiçeğin varsa onlardanda yapıştır aralara..

14. 24 Mart 2009
  15. EFSUNN

EFSUNN alamut Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    108
    kırtasiyelerde alüminyum levhalar satılıyor ucuz birşey onlardan alıp beğendiğin bir çiçek motifiyle kabartma yapabilirsin yukarıda anlatıldığı gibi ayakkabı boyasıyla rötüş atabilirsin hem kalıcı olur.yada beğendiğin renk pelüş alıp kenarlarına silikonla yapıştırabilirsin yada gazete kağıdını belli şekillerde kırıştırarak düzenli bir şekilde yapıştırıp ayakkabı boyasını hafif sulandırıp heryerini boyarsın altın yaldızla bazı yerlerine fırça değdirip eskitirsin speyvernikle sabitlersin hiç olmadı istediğin renk akrirlik boya dene netice çok iyi olmasa da iş görür.
    kolay gelsin

16. 8 Eylül 2009
  17. erbek2004

erbek2004 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    108
    Merhaba gülencim, topiği daha yeni görgüm, baya olmuş, yaklaşık 6 ay benneyaptımki. Ben de beyaz renkli plastik aynama yeşillik sarmıştım, acayıp hava katmıştı. Şu yapma çiçek denen yeşilliklerden...Ama ben yeşillik delisiğimdir, herkez çok güzel fikirler vermiş, çok hoş gerçekten boncuk süslemeler filan alkisalkisalkis , zevkine göre seçenek çok, merak ettim, ne yaptın?Nasıl oldu?