Plastik Cerrah Aylin Karanlık'a protez taktıran var mı?

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve elifnazz tarafından 13 Nisan 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    13 Nisan 2009
    Konu Sahibi : elifnazz
  1. elifnazz

elifnazz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Merhabalar; Foruma yeni katılıyorum. Etilerde Dr. Aylin Karanlık ile görüştüm. Birkaç arkadaş tavsiyesi ile gittim,onlar çok memnun. Çok tatlı bir bayan ama bu forumu aylardır takip ediyorum. Tanıyan ameliyat olan var mı ? Malum insan bi kere yaptırmak istiyo bu ameliyatı.kaydirigubbakcemile5

elfdij bunu beğendi.
  2. 15 Nisan 2009
  3. ze-ta

ze-ta EmEkli Editör :P Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    108
    ne kadara yapıyor canım bu dr.ve hersey dahıl fıyat mı??

4. 18 Nisan 2009
  5. elifnazz

elifnazz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Merhabalar;
    Kusura bakmayın Seniha hanım, annemi ameliyat ettirdik acil, safra kesesi alındı. Onun başındaydım. Cevabınıza çok teşekkür ederim içim rahatladı valla. Şu haftayı bi atlatayım, annem ayaklandı zaten bayaa, haftaya yada en geç iki haftaya istiyorum ameliyat olmayı. Yaz gelmeden olayım da bikinilerimi rahat rahat giyeyim. Sanırım Aylin Hanım'da karar kılacağım. Çevremde o kadar arkadaşım var ki ameliyat olan, pek çok ta doktor var tabii. Ama Aylin Hanım'a güvendim yaa, fikir değiştirmemeliyim, daha çok kafam karışıyor.

6. 21 Nisan 2009
  7. elifnazz

elifnazz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Valla şekerim, dual plan olabilir dedi doktor hanım, az biraz var bişeyler.Dual plan sonuçlarını çok beğendim zaten. En az 300 cc olacak herhalde. Meme altından koyduracağım ona karar verdim, iz olsun önemli değil, en güzeli olsun diyorum.Ameliyat günü belli olunca yazarım.

8. 27 Nisan 2009
  9. elifnazz

elifnazz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar ben bu Cuma ameliyat oluyoruuuuuuuuuuuummmmmmmm. Çok korkuyorum, narkozdan tabii. Yoksa aynı zamanda çok sevinçliyim, yıllardır istediğim bişey bu. Benim için dua edin. Ameliyat öncesi önerisi olan varsa lütfen yazsın. Kalbim dışarı çıkacak gibi.

10. 1 Mayıs 2009
  11. elifnazz

elifnazz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar yarın ameliyat oluyorum, uyku tutmuyor, çok endişeliyim, korkuyorum. Hayırlısıyla bi girip çıkıyım yine size yazarım burdan

12. 12 Mayıs 2009
  13. EU3

EU3 Guest

kızlar ben göğüs ameliyatı değilde genital estetik ameliyatı oldum Aylin hanıma. Ama göğüs ameliyatı için de konuşmuştum o zaman. Resimler beni bayağı ikna etmişti aslında. Sırayla oluyor herşey tabiiki. Gönl istiyorki bi yatalım masaya, hepsi birden bitsin. Ama hem vücut, hep cüzdana ağır gelir sanırım...::)

14. 13 Mayıs 2009
  15. sevindikce

sevindikce Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Ben 1 yıl önce Dr Aylin Hanıma ameliyat oldum. Ameliyat sırasında veya sonrasında hiçbir sorunum olmadı. herhangi bir hastaneye bağlı çalışmaması bence en büyük avantajı. Sizin paranıza göre alternatifleri sunuyor. Ameliyattan herçıkan memnun çıkıyor aslında, önemli olan belli bir süre geçtikten sonra da memişlerin hoş görünmesi. Bence tek dezavantaj, çok hastasının olması, geçen kuzenimi götürdüm, randevulu olmama rağmen bayağı bekledim. Ben eski hastası olmama rağmen 10 gün sonrasına randevu alabilmiştim.

16. 13 Mayıs 2009
  17. aliyesma

aliyesma Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    Canım benim, arkadaşım daha önce genital bölge estetiği ile liposuction yaptırmıştı. Teyzeme de silikon taktırtmıştık. Her ikiside çok memnun kalmıştı. Zaten aylin hanım daha çok göğüs estetiği ve genital estetik ile uğraşıyor bildiğim kadarıyla. Tüm sıkıntı gidip konuşana kadar, hüüp diye tüm derdinizi çekiyor, sorularınızı siz sormadan anlatıyor. Soracak pek birşey de bırakmıyor. Aylin hanımın ameliyat ettiği 2 arkadaşım daha var benim. Ama sonuçlarını gördüm. Ben de karın germe düşünüyorum, bakalım araştırıyoruz.

Son düzenleme: 23 Mayıs 2009
  18. 14 Mayıs 2009
  19. fairylady

fairylady Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ya arkadaşlar ben de liposakşın ve meme protezi yaptıracağım. Aylin Hanım'la görüştüm bu kadar güzel şeyler okuduktan soora walla kanıma giriyosunuz dikkat! Bi problem yaşarsam siz sorumlu olursunuz ha! Şaka şaka. Çok alçakgönüllü ve şirin bi bayan bayıldım. Eh şimdi ameliyat gününe karar vermek lazım. Hadi bana kolay gelsin

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.