Plastik cerrah Onur Erol yada Galip Ağaoğlu'na ameliyat olan varmı?

Konusu 'Doktorlar, öneriler sorular' forumundadır ve isilay tarafından 7 Nisan 2009 başlatılmıştır.

7 Nisan 2009
    Konu Sahibi : isilay
  1. isilay

isilay Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    108
    Selam arkadaşlar bugün eşimle birlikte meme büyütme ameliyatı için İstanbul ONEP den Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Dr. Galip Ağaoğlu ile görüştük sizlere sorum Onep den dr.Galip Ağaoğlu veya Onur Erol beye ameliyat olanlarınız varmı varsa eğer olumlu yada olumsuz tecrübelerinizi burda bizlerle paylaşabilirseniz çok memnun olurum..Dr. Galip bey ameliyatın ortalama mafrafı için 6000 TL dedi sizlerin ki ne kadar tuttu? görüş ve tecrübelerinize ihtiyacım var yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim...

2. 8 Nisan 2009
  3. miraculous

miraculous Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    120
    Ödül Puanları:
    93
    cnm bende onur eroldan günümü aldım bende dün muayene için ordaydım..hasta doktor protez masrafı falan dediğin gibi 6000 civarı oluyo...bana memeucu kesisi,yuvarlak memedokusu üstüne dedi...
    birde 2 farklı protez var biri 800 dolar diğeri 1500 dolar dedi...kapsüllenme oranı birinde %5-10 muş diğerinde %0.1 dedi...ben 1500 lük olanı tercih ettim nolur nolmaz diye düşündüm..

4. 8 Nisan 2009
  5. isilay

isilay Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    108
    miraculous ameliyatın ne zaman olucak ameliyat sonrası yaşadıklarını ve görüşlerini burda bizlerle paylaşırsan çok sevinirim bende mayıs ayı içinde ameliyat olmayı düşünüyorum, umarım en zahmetsiz şekilde atlatırsın bu dönemi canım..

sevgilerle...

6. 8 Nisan 2009
  7. miraculous

miraculous Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    120
    Ödül Puanları:
    93
    tabi paylaşırım benim ameliyatım 29 mayısta olucaktı aslında ama onur erol 27-30 arası barcelonaya gidiyomuş bu yüzden tarihim 2 hazirana alındı...benim burun+göğüs olucak..inşallah kazasız belasız atlatırım...
    sanadamı memeucu kesisi önerdiler canım?

8. 8 Nisan 2009
  9. abcj

abcj Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    miraculous, doktorun neden damladan vazgeçti , ve seni nasıl ikna etti anlatabilir misin :)

10. 8 Nisan 2009
  11. isilay

isilay Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    108
    miraculous bana henüz birşey önermediler daha muayeneye gitmedim çünkü ben şuan izmirdeyim burda bir doktora gidip muayene oldum nisan ortası gibi ameliyatı gerçekleştirmek istedi ama ben kendisine pek güvenemedim açıkçası...eşim yurtdışından döndükten sonra birlikte ONEP e mayıs ayı içinde gidip muayene olup ameliyat için gün alıcam tabii herşey yolunda giderse, ameliyattan sonra 3 gün istanbulda kalmamız gerekiyormuş pansumanlar için..

12. 9 Nisan 2009
  13. miraculous

miraculous Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    120
    Ödül Puanları:
    93
    bende ankaradan gidicem canım bide benim burunda olucağı için bende 3 hafta falan kalıcam mecburen..inşallah herşey yolunda gider ve sende ameliyat olursun canım

14. 9 Nisan 2009
  15. miraculous

miraculous Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    120
    Ödül Puanları:
    93
    canım senin göğsünün şekli çok güzel dedi..yuvarlak sende damlanın verdiği doğal görüntüyü verir dedi..öyle diyince yuvarlak olcakmış işte bakalım ne çıkıcak:uhm:

16. 15 Nisan 2009
  17. isilay

isilay Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    108
    kimse bu cerrahlara ameliyat olmadı mı daha önce..

18. 13 Mart 2011
  19. nildaykut

nildaykut Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm arkadaslar bende 1 nisanda ameliyat olucam .ameliyatımı galip ağaoğlu yapıcak bakalım nasıl olucak hayırlısı...galip beye ameliyat olan varsa bana bilgi verebilirmi acaba?...