Plates

Konusu 'Soru-Cevap Bölümü' forumundadır ve MATMAZEL87 tarafından 9 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

9 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : MATMAZEL87
  1. MATMAZEL87

MATMAZEL87 kızını büyütmekte... Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    148
    iki haftadır plates yapıyorum ve cokkk mutluyum...kaydirigubbakcemile2
    niye mi mutluluk hormonlarımı calıştırıyo vucudumu sıklaştıryooo ve daha az zamanda daha cok yağ yakıyorum kaydirigubbakcemile3
    tavsiye ederim arkadaşlar her gün sabah 10:30 da tv 8 de ebru şallı ile yapıyoruzzzzzalkisalkisalkis

haydi kıslar saglıklı ve güzel bir yaşam için plates e ben daha öncede yapmıştım ama bırakmıştım keşke hiçç bırakmasaydım şimdi ikinci senem olurdu ve taş gibi bi vucutla olurdum kiiiiiiiiiiiiiiiii:eek:

2. 9 Mayıs 2009
  3. CennetKokulum

CennetKokulum kuzusu'nun kuması Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    148
    vallah bıllah 4 ay yaptım ama sonuc alamadım hem sabah hem aksam hemde cıddıye alarak dvd den tekrar tekrar ıxleyıp deteyları alarak yaptım tv den yaptım fıs agrılarım vardı aslında yapıs sebebım buydu kambur durmamak ıcın bıde ama hıc bır yonden fayda yok

4. 12 Mayıs 2009
  5. MATMAZEL87

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    148

canım plates dogru yapılmadıgı zaman sonuç vermez belki sen nefeslerini ayarlayamıyosun yada hareketleri tam yapamıyosun da o yüzden böle oluyo
    ilk kez seni duydum sonuç alamayan ya :1shok: bence sen devam et ve bi hocadan falan yardım al nefesleri ve vucudumuzu kasıp haretlerimizi dogru yapmamız gerek,
    yaparken vucudunda yanma agrı falan hissediyomusun?

6. 12 Mayıs 2009
  7. Arora

Arora Pretty woman :) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Ben de uzun bir süre yaptım ama kilo problemim var benim.. Kilo alamıyorum.. Pilates yaptığım süre içinde çok kilo verdim ve şimdi bıraktım toparlanmaya çalışıyorum.. 40 kiloyum şu anda senağlama Ama yaptığım süre içinde çok şekillendi vücudum.. Ben karın kası ve popo ve sırt çalışmıştım.. Çok faydası oldu bana..

8. 12 Mayıs 2009
  9. YasarkenYasamak

YasarkenYasamak Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar ben plates dvd seti almıştım internetden. alırken çok heyecanlıydım ama 1 hafta içinde sıkıldım. devamı gelmedi. plates yapacak arkadaşlara şunu söylemek isterimki plates zayıflamak için yapılan bir spor değildir. vucuyu şekillendirmek için yapılır sağlıklı olmak için birde vucutumuzdaki bazı kasları gün içerisinde kullanamıyoruz. özellikle üst karın ve iç kısımda kalan kasları plates bu kasların düzenli ve sistemli olarak çalıştırılmasınıda hedefliyor böylece daha fit bir görüntü oluyor. sıkılaşıyorsunuz. Yeniden başlayacağım bende. DFaha önceden yapmıştım mutlaka tavsiyede ederim.

10. 12 Mayıs 2009
  11. Arora

Arora Pretty woman :) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Bölgesel zayıflamada etki gösteriyor.. Ayrıca sürekli hareket halinde olduğunuz için yağları eritiyor doğal olarak zayıflatıyor.. Sıkılaşma dediğimiz olay yağların gidip kasların gelmesidir.. Kaslar da yağlar kadar ağırlık vermediği için kilo kaybı oluyor a.s.

12. 17 Mayıs 2009
  13. MATMAZEL87

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    148
    valllahii cok güsel bi spor daha fazla su içiriyo insana ve mutluluk veriyoosengözlerimebaksanab

14. 28 Mayıs 2009
  15. almila_90

almila_90 bitanecik miniciğimm Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bence de harika bi spor ben 2 hftada çok sıkılaşmıştım.eşim şaşırıp kalmıştı taavsiye ederim herkese ama yapın devamlı ben bıraktım ve çok mutsuz hssediom kendimi baaşlarsam eminim daha mutlu olacağım.herkese tavsiye ederim pilates harika bişeyyy:lepi:

16. 1 Haziran 2009
  17. EU2

EU2 Guest

KIZLARRR BENDE PLATES TOPU ALCAM AMA BUNUN 55-65-75 CM SECENEKLERı VAR BU TOP NEYE GORE ALINIYOR ? BOYMU KıLOMU ? :uhm:

18. 1 Haziran 2009
  19. antrenxoxr

antrenxoxr Profesyonel Sporcu Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    1,50 ile 1,60 arası olanlar 55 cm'lik.....1,60 ile 1,70 arası olanlar 65 cm'lik....1,70 ile 1,85 arası olanlar 75 cm'lik pilates topu almalıdıryerimseniben