platin röflemi rezil etti dipleri turuncu oldu

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve zll tarafından 23 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

23 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : zll
  1. zll

zll Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    kızlar ben yaklaşık 5 aydır sık platin röfle yaptırıyordum platin sarı gibi oluyordu hoş duruyordu tek renkmiş de arada yansımalar varmış gibi. dün büyük bir hata yapıp mersinde komşuların önerdiği bi kuaföre gittim adama derdini anlattım nasıl bir şey istediğimi anlattım ki zaten kör değil dip röfle yapacak. neyse adam kendi kafasına göre başladı yapmaya sık dememe rağmen kahve rengi saçlarım tutam tutam görülüyor. en son da cila attı saçıma kaşıma da sürdü bunu. 10 15 dakika sonra yıkayınca saç diplerim turuncu turuncu parlamaya başladı aradaki tutamlar da.. saçım da platinlikten çıkıp açık limon sarısı oldu :KK43:
    saçım daha ıslakken çığlığı bastım ama elemanıyla bir olup bu saç kumral turuncu değil demeye başladı, zamanla oturur dedi ama dünyamı başıma yıktı.. bi ton para aldı saçımı önlerini toplayamaz duruma getirdi.. o kadar mutsuzum ki uyuyamadım tüm gece sabahın köründe de mesaj yazıyorum :gitme:

ne yapmalıyım ben şimdi beklesem dipteki ve aradaki turunculuk kaybolur mu?? ya da boyamalı mıyım .. ne yapmalıyım.. cumartesi yurtdışına gidiyorum bi seneliğine yani orda boyatma imkanım yok gider ayak güzelleşiyim dedim iğrenç oldum :KK43:(

2. 23 Ağustos 2010
  3. AyShE GuL

AyShE GuL Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    cnm saçını düzeltmeden neden para verdin ki senin istediğin gibi yapamamış sonuçta daha önce pazarlık yapsaydın keşke istediğim gibi olmazsa para vermem diye bazı kuaförler bir tek bundan anlıyor maalesef.. ama yine git bence o kuaföre düzeltmek zorunda saçlarını..

4. 23 Ağustos 2010
  5. emilia

emilia Emina Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    canım şimdi boyatırsan saçın yanabilir yani şuanki durumdan dahada kötü sonuç ortaya çıkabilir.. bence bu durumu güzel ve saç rengine uyan bir makyajla örtbas edebilirsin ..üst üste boyarsan saçın yanabilir.. biraz bekle bence.. saçını şekil ver yada topla...dünyanın sonu değil ... Resim koyarmısın ... bide..

6. 23 Ağustos 2010
  7. zll

zll Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    off canım off toplanacak gibi değil işte... dipler rezalet aynaya bakmak istemiyorum artık!

foto koyamıyorum canım yeterli mesajım yokmmuş :KK43:

8. 23 Ağustos 2010
  9. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.398
    Ödül Puanları:
    563
    kendi kuaförünüze gidin ve küllü bir lumineks( cila) atsın. o kapatır anca turunculukları. tabii,renk koyulacak. ama hiç yoktan iyidir

10. 23 Ağustos 2010
  11. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    Üstlerden tutam alıp bir kaç paket attırın kendi kuaförünüze.En azından dipleriniz gelene kadar bu bayağı bir idare eder sizi.

12. 23 Ağustos 2010
  13. zll

zll Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    çok teşekkürler kızlar.. çok gerginim mutsuzum , oraya güzelleşip gidiyim hem sevgilime de süpriz yapıyım dedim ama sinirden ölmekteyim..
    öğleden sonrakuaföre gidip düzeltmesini isteyecem bakalım, ama yüzsüz herif kabul etmez diye çekiniyorum mafoldumben

14. 23 Ağustos 2010
  15. zll

zll Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    çok teşekkürler kızlar.. çok gerginim mutsuzum , oraya güzelleşip gidiyim hem sevgilime de süpriz yapıyım dedim ama sinirden ölmekteyim..
    öğleden sonrakuaföre gidip düzeltmesini isteyecem bakalım, ama yüzsüz herif kabul etmez diye çekiniyorum mafoldumben

16. 23 Ağustos 2010
  17. zll

zll Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    kızlar yeniden cila attı ama sonuç aynı.. hala mükemmel bir iş yaptığını savundu bana ... arkadaşım da yanımdaydı kız saçımın arkasındaki turuncu tutamları gösterince o olur zaten dedi.. off kısaca sonu yok.. napıyım ben acaba küllü kumralla boyasm mı yoksa köprüleri yakıp tümden kahve mi boyasam..

yardım edin :çok üzgünüm:

18. 23 Ağustos 2010
  19. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.398
    Ödül Puanları:
    563
    yok
    kahve boyama...bu kuaförden uzak dur. bir şey beceremiyor demek...eski kuaförüne git ona göster. bakalım o ne diyecek....