Platin sarı saç rengi için öneriler?

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve celinecnn tarafından 4 Mart 2009 başlatılmıştır.

4 Mart 2009
    Konu Sahibi : celinecnn
  1. celinecnn

celinecnn Guest

merhaba kızlar..saç rengim kestene,daha önce röfle yaptırarak kullanıyordum çokda
    memnunum herkes çok beğenir çok yakıştığını söyler.bu sefer değişiklik yapmak istedim platin sarıya kaydı aklım.kuaför arkadaş istiyorsan dene içinde kalmasın dedi.yalnız açıcının yakmasından bahsetti,acı duyabilirsin yanma felan dedi..ben o derece olduğunu kestiremedim tabi..delikafaduldeninanın kafa derimde duyduğum yanmayı tarif edemem.delikafaduldenbiraz daha beklemesi gerekiyordu sanırım .ben yeter dedim yıkadık.yine sarı oldu fakat platin sarı değil.deneyen arkadaşlar acaba aynı şekilde sızı ve yanma duydularmı ?cahilliğime verinbenneyaptımki.yoksa bu gittiğim kuaförle alakalı bişey mi acaba?şimdi tekrar gidip biraz daha rengi açtırmayı düşünüyorum.önerisi olan arkadaşlar ve deneyimleri paylaşırmısınız?:eek:

Son düzenleyen: Moderatör: 5 Mart 2009
  2. 4 Mart 2009
  3. tubicik

tubicik g.den işretler uydurmayın Üye

Beğenildi:
    25
    Beğendikleri:
    10
    Ödül Puanları:
    48
    canım bende bayadır platin sarısı balyaj atırıyorum..ama bende bu kadar zamandır hiç yanma olmadı..bence kullandıgı boyayla alakalı..eger sacının rengi zor acılıyorsa onlada ilgili olabilir canım..ama sen yinede bir kac kuaföre gidip sorsan daha emin bilgiler alırsın..

4. 4 Mart 2009
  5. celinecnn

celinecnn Guest

tubicik saçlarım hiç asi ve zor açılan bir saç değil..inan ilacın değdiği yerler resmen haşlandı.kulak kepçelerimi ve saç diplerim silmesine rağmen kızarıklıklar oluştu.beyaz tenliyim ondandır diye düşündük ama .daha önce de röfle yaptırıyordum hiç böyle bir sorun yaşamadım.:1no2:

6. 4 Mart 2009
  7. biricixgxim

biricixgxim tatlı HUZUR almaya geldim Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım benimde saçlarım kestane kızıldı ve bende röfle yaptırdım sık platin sarılı benimde yanmıştı saç köklerim (acımıştı anlamında)kuaförüme sorduğumda boya taze demişti.seninde o yüzden olabilir..güle güle kullan bu arada saçlarını..

8. 4 Mart 2009
  9. deydey

deydey Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaşlar senelerdir röfle kullanırım her paket sonrası cila işleminde yanma sorunu ve kızarıklık bende de oluşur.Kuaförüm saçların kirliyken gel röfleye dedi,temizken gözenekler açık olduğu için yanma daha fazla oluyor.Çok çok fark beklemeyin ama yine de faydası olur paylaşayım dedim :KK66: bir de sağolsun kuafördeki arkadaşlar kafamın iki yanında yelpaza yapıp epey bi rahatlatıyolar benikaydirigubbakcemile3

10. 5 Mart 2009
  11. celinecnn

celinecnn Guest

bende dün tekrar gittim kuaförüme..tekrar açmak için hiç değilse bir hafta bekleyelim ,tenin çok hassas dedi.bunu biliyorum fakat saçlarımdaki renk beni rahatsız etti..tekrar küllü sarı tonları boyayıp şu renkten kurtulsam mı diyorum.biriciğim teşekkürler canımyerimseniben

12. 5 Mart 2009
  13. celinecnn

celinecnn Guest

deydey sanırım haklısın canım,saçlarım temizdi bununda etkisi var sanırım.fön makinasıyla banada soğuk hava verdiler sağolsunlar ama saçlar sıcak olunca daha fazla ve çabuk reaksiyon verir diye çok da üfletmedim .sonuç böyle malesef.:nazar:

14. 5 Mart 2009
  15. celinecnn

celinecnn Guest

Resim 006.

Ekli Dosyalar:

Son düzenleyen: Moderatör: 18 Mart 2009
  16. 5 Mart 2009
  17. celinecnn

celinecnn Guest

kızlar buda resimlerim,yeniyim fazla beceremedim ama..değerlendirmelerinizi bekliyorum..

18. 5 Mart 2009
  19. yasm55ina

yasm55ina Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yanma olması normal tabi allerjin yoksa eğer böyle bir durum olsaydı hafif yaralar oluşabilirdi. Saç rengin tam açılmamaış kızıllıklar var tabi zevk meselesi ama hoş durmuyorlar küllü sarı boya kullan kuaförün uygulasın o zaman çok güzel olacak açıcı kullandırma küllü boya ilk önce gri sarı mat bir görünüm verir dert etme 2-3 yıkamada platin oluyor. Güle güle kullan