platinn sarısıı ltfen yrdm =)(resimli)

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve .kOnTeS. tarafından 2 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

2 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : .kOnTeS.
  1. .kOnTeS.

.kOnTeS. AsiLhan'mM ♥ EneS'mM Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    merhablarr bayanlar =)
    bu aralar platin sarısına acayip takmiş durumdaym .ama bilmiyorm yakışcağından şüphelıym.çevremdekiler renkli gözlüsün yakısır diyolr ama bide sizlerin fikrini almak istedm .çoğunluğun fikrine göre hareket edicm:1hug:
    şimdiden tşk edeRm

----------

Son düzenleme: 27 Aralık 2009
  2. 2 Ağustos 2009
  3. cemberimdeguloya

cemberimdeguloya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Canım su ankı sac rengin zaten muhtesem boyamı kendı sacınmı?? bence bosuna bozma derim

4. 2 Ağustos 2009
  5. .kOnTeS.

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kendi saçım cnm .saçlarımı hç boyatmadm daha

6. 2 Ağustos 2009
  7. EU1

EU1 Guest

tenine her türlü sarı hoş olur. ama şuanki rengi de gözlerini açıa çıkarmış derim ben. hem platin sarı da kaşlar biraz sırıtır gibime geldi

8. 2 Ağustos 2009
  9. .kOnTeS.

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ya zatenn boyatrsam haliyle kaşlarımıda boyatcm açtrmam gerkcek rengini biraz. bilmiyorm işte acayip kararszm :sinifsinif:

10. 2 Ağustos 2009
  11. EU1

EU1 Guest

valla kararsızlıkta haklısın çünkü tenin her renge müsait. alternatif çok olunca biz bayanlar malum napacağımızı şaşırıyoruz :) ama şöyle düşün gözlerinin rengi (maşallah) koyu saç da çok daha çarpıcı durur ve platin daha soluk gösterir makyaj ister sürekli. yaş kaç?

12. 2 Ağustos 2009
  13. .kOnTeS.

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    iltirfatın içn tşk ederm öncelikle :):)
    yaşm 19 .bi süredr taktım platine nedense :)

14. 2 Ağustos 2009
  15. EU1

EU1 Guest

tatlım ilk defa boyatacağım diyorsun platin saçını biraz yorar bir de dip boyası falan uğraştırır. ama güzel de durur. bu kadar çok istiyorsun madem iyi bir kuaföre yaptır sonra resimlerini koy ama ok? gerçekten iyi bir kuaföre yaptır ama benim ki gibi olmasın. manyak adam hem yakmıştı hem de bildiğimiz saman rengi olmuştu:):)

16. 2 Ağustos 2009
  17. .kOnTeS.

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    peki bn bişy sorucm hanı hep diyorlar ya sarı renk yakar fln işte yaktığını nasl anlarızki bide her sarı tonu yakarmı yoksa bu işte onemli olan boya markası ve işi ypan kişimi ?
    hç boyatmadğm içn pek bilgm yk haliyle. :)

18. 2 Ağustos 2009
  19. EU1

EU1 Guest

canım oreal ile saçına açma işlemi uygulanır ve onun belirli konsantrasyonları hazırlanır saçının durumuna göre. o önce saçı açar istenilen renge kadar. platin sarı için epey bir açılır. ancak eğer saçın zaten yıpranmış boyalı ise veya kuaförün beceriksizse benim ki gibi saçların barbi bebek saçı gibi plastikleşir daha da kötüsü kuaförün elinde kalır. açma işlemi başarı ile tamamlandıktan sonra boya ve cila faslına geçilir. koyu saçtan çok açık tonlar elde edilirken olur bu daha çok. kuaförler genelde ucuz boyaları kullanırlar saça daha çok zararı olur bu sebeple. ben mesela yıllardır kuaförden çıkmam boya fön haftada 3 kez giderdim. artık palette nin karamelini kullanıyorum kendim boyuyorum evde. ama tabi sarı tonlar pek evde boyamaya gelmez istediğin rengi tutturman çok zor çünkü. umarım yardımcı olmuşumdur.