Platonik Ak :'(

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve GizeeeemMmM tarafından 7 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

7 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : GizeeeemMmM
  1. GizeeeemMmM

GizeeeemMmM Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben birine ğplatonik aşığım ama o kişi ünlü biri maalesef ve evli ama onu çok seviyorum unutmayı denedim olmadı çok acı çekiyorum onu hem unutmak istiyorum hemde unutmak istemiyorum ben aşığım hemde deli gibi onu bir kerecik görsem gözlerine bakıp seviyorum desem tenini tenimde hissetsem dünyanın en mutlu insdanı olurum isterse dalga geçsin aşağılasın am benimle konuşması için canımı bile veririm opna sırılsıklam aşığım ne yapacağım ben hala unutamadım bundan çok utanıyorum ama şk laftan anlamıyor ki sevmek sitemiodum ama maalesef onun o bebk gözleine vuruldum ama kavuşmam imaknsız lanet olsun onu sevdiğim güne onu unutmak için neler yapabilriim yada ona ulaşmak için neler yapabilirim lütfen yardım mafoldumben :teselli: :asigim:

2. 7 Temmuz 2009
  3. PurpleRain

PurpleRain what if i'm the bad guy? Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    1. şahsen tanımıyorsun sanırım bu kişiyi
    2. adam evliymiş zaten, ulaşıp da ne yapacaksın ki canım, unutmaya çalış, bunun için de kendi bekar yaşıtlarınla sağlıklı ilişkiler kurmayı dene.

4. 7 Temmuz 2009
  5. GizeeeemMmM

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    zor zor zorrrrrrrrrrrrrrrr elimden gelse unutmaz mıyım yaaa ben unutmayoı çok istiyorum ama olmuyor o kişi sanki dünyaya gönderilen bir ilah ama kimse benim derdimden anlyamaz unut demsi kolay ah bi unutabilsem dilde kemik yok ki

6. 7 Temmuz 2009
  7. mnla

mnla Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    simdi sorsan burdan kim bilir kac kisi senin yasindayken ayni cumleleri kurmustur.
    sana tek soyleyecegim;

bugunler gelir ve gecer. sen de sonra su haline guler gecersin.... cok kafana takma....

8. 7 Temmuz 2009
  9. GizeeeemMmM

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kafama takma olmuyor işte ben unutamıyuorum çok dendim olmuyor onu düşününce hep ağlıyorum am neyse sizide kendi sıkıntımla sıkmayayaım tek başıam çekerim acımı yine de yardımlarınınz için teşekkürler

10. 7 Temmuz 2009
  11. mltm87

mltm87 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    komedi dükkanındaki adama mı aşıksın adını bilmiyorumkaydirigubbakcemile3avatarından ötürü sordum
    bende sen yaşlarındayken ilhan mansıza delig gibi aşıktım odamda onun posterlerinden duvarın boyası gözükmüyordu bi kız vardı o da ona aşıktı onla birbirimizde olmayan posterleri takas ederdikkaydirigubbakcemile3tamda dünya kupası zamanıydı ilhan mansız altın golü atmıştı tüm gazeteler onun posterini verir olmuştu
    ergenlerde oluyor bu tarzda hayranlıklar en çok 1 sene sonra kendi haline güler olucaksın dert etmeyerimseniben

12. 8 Temmuz 2009
  13. GizeeeemMmM

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    1 sene umareım geçer .geçerde acımda biter ah ne zormuş aşk hayatımda ilk defa birine aşık oldum o da ünlü çıktı offff derdime çara baytarım yokkkkk .umarım geçer geçmezse de ölene dek uzaktan severim.uzaktan sevmek sevmelerin en güzeli ama keşike yakından da sevebilsem offff aman neyseeee

14. 8 Temmuz 2009
  15. Slogan

Slogan dolaşayım damarlarında... Üye

Beğenildi:
    522
    Ödül Puanları:
    188
    kimmiş bu ünlü merak ettim :kahve:

16. 8 Temmuz 2009
  17. GizeeeemMmM