platonik aşk yaşayan var mı?

Konusu 'Tekrar Konular' forumundadır ve MeLaNqOliqH tarafından 2 Eylül 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    2 Eylül 2009
    Konu Sahibi : MeLaNqOliqH
  1. MeLaNqOliqH

MeLaNqOliqH Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    slm canlarım
    hani birini sewersiniz onun için ölüp bitersiniz yollarını gözlersiniz
    uzaktan dahi görmek sesini duymak sizi öyle mutlu eder ki
    o sizin ona aşık olduunu bilmese yada o da size aynı sekilde aşık olmasa bile
    ümit edersiniz beklersiniz yha platonik aşkım dersiniz
    ben bu duyguyu ilk kez aşık olduumda yani orta okulda 7.sınıfta yaşamıştım biliodu sewdiimi ((( ne seygisi yha cocukca duygular iştekaydirigubbakcemile2 )))
    ondan sonra ben bu duyguyu hiç hissetmedim 5 6 sene oluo yaşım 18
    sadece cewremden duyduğum kadarıyla biliorum bu duyguyu
    bu zamana kadar bişeler hissettiiim kişi zaten beni sewiodu hayatıma sokmadıım insanda beni sewiodu
    ben hiç biri için hayatımda olması için cok ugrasmadım zaten onlar geldiler
    bunları anlatmamın sebebi şu
    bu duyguları hissetmek insanı aşka daha cok mu inandırır yada aşka daha çok mu baglar
    yada biri sizin hayatınızdayken we onu sewiorken bu kişi benim hayatımda olmasaydı we beni sewmeseydi ben ona ulaşmaya calıssaydım acı cekseydim sonra istediğim olsaydı o benim için daha mı değerli olurdu onu kaybetmemek için daha mı çok uğraşırdım die düşünüorum
    bazen durup durup kendime soruorum acaba platonik aşk nası bişe die tabiki insan ne zaman aşık olacaını bilemez bi anda hiç beklemediin zamanda olur
    ama bu duyguyu merak ediorum
    yaşamak istio muyum istemiorum zaten hayatımda bi insan war ewlenicez we onunla mutluyum
    ona karsı böyle bi saygısızlık yapmam zaten
    ama işte cok meraklı olduumdan mı yada kendi halime kalıp cok düşündüümden midir nedir böyle seyler düşünüorum
    sözlerim yanlıs anlasılmasın sadece platonik aşkı merak ediorum yaşamak istemiorum
    we bu duyguları yaşayan arkadaslarıma soruyorum
    yasayanlardan duymak istiorum biraz anlatır mısınız neler hissedio insan yada neler yapabilio
    çok sey yazdım toparlayamadımkaydirigubbakcemile3alkisalkisalkis:sm_cool:
    ama siz yazın yine de bişeler
    şimdiden saolun arkadaslar zemuszemus

Son düzenleme: 2 Eylül 2009
  2. 2 Eylül 2009
    Konu Sahibi : MeLaNqOliqH
  3. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198