Platoniklerin de bir buluma noktas olsun artk

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve Çenebaz tarafından 23 Ocak 2009 başlatılmıştır.

23 Ocak 2009
    Konu Sahibi : Çenebaz
  1. Çenebaz

Çenebaz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar platonikleri ve vaktiyle platonik takılmışları bekliyorum, lütfen anlatın, niye platonik ??? imkansızmı, niye söyleyemiyoruz, yada belkide söylenmemelidir ??? peki napmalı, hep beraber dertleşelim...

2. 25 Ocak 2009
  3. burcinnn

burcinnn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    selam kızlar tmmdr ben geldim....

(bütün olayı anlattım aslında ama şimdi görürler fln korkuorum sildim oyüzden:S )

Son düzenleme: 15 Şubat 2009
  4. 26 Ocak 2009
  5. cloudy

cloudy en iyi koca ölü kocadır:) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106

dünya küçük neden olmasın
    bi gün hiç ummadığın bir anda ummadığın bir yerde karşına çıkabilir
    hayat bu süprizlerle dolu
    sanada bir süpriz yapar belki belli mi olur :kahve::kahve:

6. 26 Ocak 2009
  7. burcinnn

burcinnn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım çok saol inşşinşnşş aminnnnn

.....

inş bigün normal dışarıda çarşıda orda burda bişekilde görüşürz inş bugün hiç aklımdan çıkmadı ...

aşık oldm gerçekten...

Son düzenleme: 15 Şubat 2009
  8. 26 Ocak 2009
  9. Çenebaz

Çenebaz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ooff ya burçincim,,, sen yine de koyverme kendini, çok fazla gaza getirme yani, ben de yaptım aynı hatayı
    altüst oldum, sana tavsiyem kendini kaptırmadan önce iyice araştır, tabi senin durumunda araştırmak da zor, bence sen bişey yapma, sen onu bulursan kıymetin olmaz zaten, erkekler kendi peşinden koşanı sevmezler biliyosun, inşallah o seni bulur, yada biyerde bişekilde yeniden karşılaşırsınız, o işin olacağı varsa mutlaka bişekilde olur.

ne demişler "kısmetinde varsa gelir hintten yemenden, kısmetinde yoksa ne gelir elden !!!"

Son düzenleme: 2 Şubat 2009
  10. 26 Ocak 2009
  11. DeL_Ly

DeL_Ly o artık üniversteli :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bence seninki asırı dozda etkilenme hoşlanma türünce bişey ask diildir ben ilk görüşte aska inanmam begenirsin sadece bi süre görmessen unutursun aklından cıkarmayı dene bence

12. 26 Ocak 2009
  13. Çenebaz

Çenebaz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ben ilk görüşte aşka inanıyorum, ama dediğin gibi zamanla etkisi geçebilir, zaman ne olacağına karar veriyo bence, ilk anda aşık olup üstüne karşılık diye adlandırılabilecek hareketlerle karşılaşınca iyice gaza geliyosun benim örneğimde olduğu gibi, sonra birden gerçeklerle karşılaşınca attan düşmüş gibi oluyosun tepetakla, ama artık iş işten geçmiş oluyo :KK43:(

14. 26 Ocak 2009
  15. burcinnn

burcinnn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    şahsıma münhasır..

canım çok güzel yazmışsın çok saol gerçekten çok haklısın senın adına üzüldm herşeyin hayırlısı ben zaten dedğin gibi elim kolum baglı tanışıyolar fln die yanlız sürekli onu düşünuorm napıcam bılmıorm..uzun zamanımı alcak onu düşünmemeye çalışmak gerçekten ilk kez bu kadar birinden etkilendim hayatımda..ya canım senın için gerçekten üzüldm ama umarım benim için bi umut vardır ya yoksa üzülücem zaten şimdi üzülmeye başladım bile göremicem korkusundan...:KK43:ne desem bılmıorm canım sıkılıo offf

delly ..

saol canm sanada ama ben kendimden eminim aşık oldm hoşlantı olsaydı o anda kalırdı hislerim ama kaçgündür tuhaf tuhaf gezıorum etrafta bi çıkıp gelse yada bi yerde karşılaşsak dünyalar benim olcak..

16. 26 Ocak 2009
  17. Çenebaz

Çenebaz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    öyle iyi anlıyorumki ama şimdiden "olmazsa üzülürüm" falan deme, zaten herşey başa gelince çekiliyo, sonra düşündüğünde olayların üstünden geçince diyosunki hayırlı değilmiş demek, klişe laflar da hep doğru çıkar. benim durumuma gelince ben bile alıştım artık, tam olarak yaptıklarımı anlattığım herkes marslıymışım gibi bakıyolar, halbuki tek bi açıklaması vardı yaptığım bütün saçmalıkların, onu sevmiştim, senin dediğin gibi daha önce kimseyi sevmediğim gibi...

18. 26 Ocak 2009
  19. KucukBocuk

KucukBocuk mucizeler benimle olacak! Pro Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    ayy ben de meşhur platonik takılanlardanım... taa ki 2,5 sene önceye kadar hep platonik takılmışımdır...
    platonik takılmak çok eğlencelidir aslında... ama ben çoğuna da söylemişimdir ... 3 yıl boyunca aşık olduğum biri vardı... hem de arkadaşlarım arasında... üstelik sevgilisi olduğunu da duyuyordum ama hiç birlikte görmemiştim... en son baktım ki acım katlanılmayacak halde ; söyledim ve kurtuldum :))

bir de platonik olduğu zaman kafamızda bir hayal yaratıyoruz... herşeyiyle mükemmel oluyor... ama aslında hiç öyle değiller... o yüzden bence bu aşkı kendi içimizde uzatıp ; acı çekmek yerine uygun bir zamanda hisleri belli etmek ya da açılmak en doğrusu...

bir de şu kısmını ben çok severim... onlardan hiç nefret edemem ... çünkü ben sevmişimdir ; ben anlam yüklemişimdir ; ben acı çekmişim ve ben vazgeçmişim... onların ne suçu var ki :))