playstation 3 delisi kocam.

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve raz tarafından 21 Haziran 2009 başlatılmıştır.

21 Haziran 2009
    Konu Sahibi : raz
  1. raz

raz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kocamın beni sevdiğinden eminim ama sürekli oyun oynaması bazen beni değil oyun oynadığı makinayı sevdiğini düşündürüyor.sürekli oyun oynamasından rahatsızım ne yapmalıyım??

2. 21 Haziran 2009
  3. EU2

EU2 Guest

şunu::nazar:
    ehhhhh beee:kızgın:başlarım playsatationunna senin:eek:klava:benle ilgilen biraz yeteerrrrdelikafaduldendeyip makine kafasında kırıcaksın:asigim:
    yok gözüm kesmedi diyosan,en kısa zamanda sana öğretmesini isteyip birlikte kapışıcaksınızgamyoncuiremsu
    sadece sein eşin değil,bir çok erkekte bu hastalık var,,kimi pc de,kimi palysatationda oyuna daldımı dünyayı unutuyo..ama vazgeçirebileceğini sanmıyorum:1ninca:

4. 21 Haziran 2009
  5. tramissu

tramissu göbiş değl artık bebiş :) Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ya ben ne yapayım benım eşimin playstatıon dukkanı war milletin eşleri oyun oynayacak dıye ben gece 2 ye kadar koca belkıyorum tabı benle beraber müşterilerin eşleride .....bi yerde sınır oluyorsun ama napalım iş sonuçta allah arttırsın ınsallah herkesın işlerini bereketını ....

6. 21 Haziran 2009
  7. island

island Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.316
    Ödül Puanları:
    163
    playstation ve pc bağımlılık yaratıyor insanda hele ki erkeklerde:eek:klava:
    İşin ucunu sakın bırakma oynadığı zamana bir kısıtlama getir canım yoksa önüne geçeezsin hiç.
    Hele ki kendiliğinden vazgeçmesini hiç bekleme.
    Baktın bu da özüm olmuyor o oyun oynamayı bırakıp seninle ilgilenmeye başlayacağı zaman sen de pc'de takıl yüz verme kıssasa kıssas olunca dank eder belki...:nazar:

8. 21 Haziran 2009
  9. aylin_su

aylin_su Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    :KK46: konuşmayı dene

10. 21 Haziran 2009
  11. _MySticqirl_

_MySticqirl_ ÖZGÜR... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Ehehehe valla benımkıde oyun delisii evlı değılız ama evlenıncede öle olursaaa zor gunler benı beklıyo demektırr..=)

Amann baktım ılqılenmıyoo girerim kk yee zaman geçiriririm olmadı bı topıkde ben açarımm =)

Hiçç hiçç olmadıı yatamaa almam valla eehehhe =) Pcsıyle yatsın demii =)

12. 21 Haziran 2009
  13. EU2

EU2 Guest

benimkide basina oturur sadece iki mac uc mac SIKIYORSA fazla oynada goruyum derim hemen kapatir
    israrli ve nefret ettigini belli edeceksin

14. 23 Haziran 2009
  15. esra510

esra510 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    aynı sorun bendede var ilk zamanlar geçici dir dedim ama bizimki oyunla yatıyor oyunla kalkıyor.artık daralmaya başladım ya oyun ya ben diyeceğim yeter artık:eek:lmaz:

16. 23 Haziran 2009
  17. EU1

EU1 Guest

aman erkkler hep aynıı.abim var askerlk bitmiş gelmiş hala çocuk gibi oyunlar şunlar bunlar.akıllanmazlarki bunlar:)

18. 25 Haziran 2009
  19. Coopercik

Coopercik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Valla kızlar sizde ögrenmeye bakın biz evde beraber oynuorz cokta zevkli aslında siz istedigniz hosunuza gidebilecek oyunları aldırın..Amaaa iş cıgırından cıktıysa alın elinize kızılcık sopasınıııı :))