plesentanın durumu

Konusu 'Temmuz Anneleri' forumundadır ve gsy tarafından 13 Şubat 2008 başlatılmıştır.

13 Şubat 2008
    Konu Sahibi : gsy
  1. gsy

gsy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Hamileleiğim çok iyi gidiyordu. Geçen gün az kanamam oldu. Dr. ulltrasonda baktığında plesantamın servikse yakın yerleştiğini söyledi. Her şeyi yasakladı yasakkelimesonra da. Düşük tehtidi oluşturabilirmiş. Çok şaşırdım, o kadar hareketliydim ki. Ama uterusu (rahim) sürekli top gibi hssediyordum. Kasılıyormuş sürekli anlaşılan. Neyin normal neyin değil olduğunu bilemediğimiz için lay lom devam ediyordum hayata, koşuşturmaya. Şimdi hareketlerimi ağır çekime aldım. Bu arada kızım olduğunu öğrendim.:KK46: İçime erkek doğmuştu hep, çin takvimi de erkek diyodu. Falların hepsini bir yana attım bu yüzden.tatlicadiarzu

2. 13 Şubat 2008
  3. bxixdxixxsxxixm

bxixdxixxsxxixm KALBİM EGE' DE KALDI Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Çok geçmiş olsun canım. İnşallah sağ salim bebeğini kucağına alırsın.

4. 13 Şubat 2008
  5. nurcanogretmen

nurcanogretmen Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    geçmiş olsun canım kendine çoook dikkat et

6. 13 Şubat 2008
  7. rhodora

rhodora Noldu Hiçbişey Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    108
    çok geçmiş olsun canım, dikkat et tabi kendine o zaman bişi olmas Allah'ın izniyle, al sağ salim kucagına, kızın olmasıda harika bende hep kız istiyorum hayırlısı tabi

8. 13 Şubat 2008
  9. maeves

maeves Hayat Öpücüğüm Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    çok geçmiş olsun canım.. evet çok haklısın insan napıcağını şaşırır bu durumda... çok hareketli bir hamilelik geçiriyorum diye sevinirken daha sonra böyle yapmanın tehlikeli olduğunu öğrenmek can sıkıcı olmalı.. olsun ama bu kısa bi süre devam edicek.. bebişin olduktan sonra istesende oturamıcaksın:)) tabii güzel ve hayatı anlamlandıran yorgunluklar olucak bunlar.. kendine çok dikkat et...

10. 13 Şubat 2008
  11. meral76

meral76 Guest

Çok geçmiş olsun gsy. İnşallah kazasız belasız atlatırsın 40 haftayı...

12. 13 Şubat 2008
  13. Cullen

Cullen ̶Ç̶i̶z̶G̶i̶ ̶Ç& Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    plesenta hakkında doktorumla hic konuşmadık biz olsaydı bir sorun söylerdi sanırım gecmiş olsun kazasız belasız hayırlı dogumlar diliyorum sana bu arada kızıma arkadaş geliyor sevindim :)saglıklısıyla allah kucagımıza almayı nasip etsin inş.

14. 13 Şubat 2008
  15. elmas..bll

elmas..bll Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet cnm çok geçmiş olsun..inş. herşey yoluna girer..hepimiz sağlıklı bi şekilde bebişlerimizi kucağımıza alırız

16. 13 Şubat 2008
  17. gsy

gsy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    a.s.kızlar hepiniz çok sağolun. Plesantanın durumu bu haftaki kontrolde belli oldu. Bu haftalarda belli oluyormuş. Daha önceden bir şey yoktu. Aman dikkat edin, fazla koşturmayın.. Ben biraz da fazla hafife almıştım hamileliği. Bir şey olmaaaz canım derken, kızım sabote etti hayatımı..

18. 19 Şubat 2008
  19. EU1

EU1 Guest

kaç haftalık hamilesin ben 18 haftalık hamileyim ve ben dün öğrendim plesantanın üstte olduğunu .12. haftaya kadar öyle değildi bebekte başı aşağıda duruyo .bu durum hareketlerini brias kısıtlarmış bebeğin.Neden böyle olur bilmiyorum doktorum normal bebek açısından korkma dedi bana ama .benim canım çok sıkıldı bu duruma