polikisover var bende

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve terenova tarafından 6 Mart 2009 başlatılmıştır.

6 Mart 2009
    Konu Sahibi : terenova
  1. terenova

terenova Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Çok üzgünüm çoook

2. 6 Mart 2009
  3. terenova

terenova Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba ben yeni katıldım aranıza beşyıllık evlim beşıldır uraşyorum bebiş için üç aşılama yaptırdım kasım ilk tüp bebek yaptıracam

4. 7 Mart 2009
  5. Celena

Celena Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Allah yardimcimiz olsun.

Terenova bende de polikistik over var. Omrumde 3-5 kez kendiligimden adet olmusumdur herhalde.

6. 7 Mart 2009
  7. terenova

terenova Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben ilaç içmeden olmuyo canım

8. 7 Mart 2009
  9. terenova

terenova Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    dr um şeker hapı kullanacaksın diyor

10. 7 Mart 2009
  11. Celena

Celena Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben 7 yil dogum kontrol hapi kullandim adet gormek icin. Ustelik bekardim ve gereksiz yere icmis oldum. Simdiki aklim olsa icmezdim ama jinekologlar verdi hep Tr'de.

Seker hapi mi? O neden?

12. 7 Mart 2009
  13. terenova

terenova Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    dr um dediyine göre kilo verdiryormuş ve yumurtlara ollumlu etkisi varmış bende adetdüzensis ve tüylenme var sende celena hangi beritiler var canım

14. 7 Mart 2009
  15. sersev79

sersev79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    86
    merhabalar canlarım aramıza hoş geldiniz bu kadar karamsar omayın lütfen sadece pko mu var sizde bende neler vardı neler pko miyom kist zehirli guatr hormon bozukluğu daha neler neler birini düzeltirken öbürü çıkıyodu önce guatr tedavisi sonra kist sonra miyom ameliyatı hormon yüklemesi 20 gün sonra tüp bebek derken koca bi 14 hafta geçti aradan şimdi ikizlerimi bekliyorum hayırlısıyla size tavsiyem normal dra gidiyorsanızda mutlaka bi tüp bebek merkezine danışın ilaçlarla artık herşey mümkün bakın benim merkezde bi ablam var 40 yaşında ve hiç yumurta yapmıyodu ama ilaçlarla yumurtlamaya başladı az da olsa yumurtası çıkıyor ki ben onun gibi umutsuz bi hasta daha görmedim beterin beteri var arkadaşlar uğraşmadan hiç bişey olmuyor hepinize tedavisinde bol şanslar dilerim bi an önce kavuşursunuz yavrularınıza

16. 7 Mart 2009
  17. Sera96

Sera96 benimdemeleğimvar Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    hoş geldiniz kızlar aramıza pcos korkulacak bir şey değil korkmayın olurmu bende pcos luyum benimde tek problemim düzensizliğim ve biraz kilo almamdı tüylenmem felan olmadı benim doktorum bana şeker ilacı düzenleyici felan vermedi sadece spor yapacaksın yağ yakacaksın kilolar öyle gidecek 6 ayda 11 kilo verdim yani ayda ortalama 2 kilo ama sporla ve birazda diyetle şimdi kilom iyi
    kasımda tüp denedim şubatta dondurulmuşları ama sonuç negatif

allahtan pcos un olumlu yanı yumurta hücrelerimiz bol sadece gelişemiyorlar o da tüp bebek tedavisinde bolca cevap veriyor ve bir sürü yumurtanız oluyor dr.um daha kolay sonuç alabiliyoruz demişti bana

yani sözün kısası korkmayın avantajı bile var bizim için tek sorun pcos olsun birde ne olur kilo verin
    ben kasımdan beri sporu bırakmıştım mart 1 başladım hedefim 2. tüp denemem için 55-56 kilo ya inmek şu anda 58 kiloyum bakalım hakkımızda hayırlısı

18. 7 Mart 2009
  19. canım allah bebişlerimizi kucağımıza almak nasip etsin. bende ikizleer hamileyim. geçen testler yapıldı. az bir şey guatır çıktı. doktorum dahiliyeciyle görüş dedi. acaba beişlere zararı nasıl olurrrr..:KK46: