Polikistik hastası olupta hamile kalan

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve banane bee tarafından 22 Nisan 2007 başlatılmıştır.

22 Nisan 2007
    Konu Sahibi : banane bee
  1. banane bee

banane bee Guest

merhaba arkadaşlar polikistik hastalığı olmasına rağmen hamile kalıp sağlıklı çocuk sahibi olan varmı aranızda lütfen yazarmısınız kendimi çok kötü hissediyorum yaaa.çocuğumun olmamasından korkuyorum.tüylenmeyide kafama takmıyorum artık sadece sağlıklı bir çocuk istiyorum.allahım inşallah herkese ve içinde banada sağlıklı çocuklar nasip eder ammmiiiinnnnn

2. 24 Nisan 2007
  3. Pitircikz

Pitircikz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Güzelim Bendede Vardi 2 3 Yil önce Sonra Tedaviyle Gitmişti Ozaman Bekardim Ama şimdi Evliyim Tekrar Baktirdim Sadece Sağ Yumurtaliğimda Var Tekrar Yine Doktora Gitem Ama Ameliyat Olayindan Korkuyorum.sitedeki Bi Arkadaşta Ameliyat Olmuş Fakat Bayaği Sorunlari Olmuş O Yüzden Iyice Korkmaya Başladim.bende Bebek Sahibi Olmak Istiyorum Inşallah Oluruz Canim Ama Etrafimda Kisleri Olupta Hamile Kalan Bir Iki Kişi Duydum Ama Nasil Oldu Bimiyorum Bilgisi Olan Arkadaşlar Lütfen Bizi Aydinlatin

4. 24 Nisan 2007
  5. SEVCAN_84

SEVCAN_84 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    canım bende pkoluyum...bu rahatsızlıkla alakalı ve hamile kalmak için 5 ay tedavi gördüm hamile kalamadım..doktorum tedaviye ara verelim dedi 5 ay sonra hamile kaldım...Allah a şükür şuanda 8+3 haftalık hamileyim...bu hastalıkta en önemli tedaviyi şekeri kontrol altına almak ve stresden uzak kalmak...sabırla beklemek. dilerim sizde ne kısa zamanda hayırlı haberler alırsınız sevgilerle...

6. 25 Nisan 2007
  7. Pitircikz

Pitircikz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    sevcancım yani sende kist varkenmi hamile kaldın bazı arkadaşların bebeği ölmüş kistliyken hamile kalmışlar am kist yüzündenmi ölmüşler ben bunu merak ediyorum çünkü benim sadece sağ yumurtalığımda 2 tane kist var ve bende soldan hamile kalabilirim diye düşünüyorum ama ya ebebğim ölürse korkusu sardı beni çok iyi bi doktor bulmakta çok zor ya ona uğraşıyorum ama sen acaba kistliykenmi hamile kaldın ve doktorun kistliyken hamile kalmak tehlikeli falan dedimi açıklarmısın canım

8. 25 Nisan 2007
  9. sergin-0365

sergin-0365 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    MERHABA...Bence tedavını aksatma ben nısanlıyken ılacı bıraktım evlendım ve hemen hamıle kaldım sekız seneye yakın tedavı gordum.ama su an saglıklı ıkıbucuk yasında bır oglum var.Polıkıstık over hala mevcut...canını sıkma hamıle kalırsın.

10. 25 Nisan 2007
  11. Pitircikz

Pitircikz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım ya çok sağol ya inşallah allah olmayan herkese versin.yani sen kist varkenmi hamile kaldın onu biliyomusun kesin olarak ben ondan korkuyorum kistliyken hamile kalırsam bebeğe bişey olucak diye korkuyorum

12. 25 Nisan 2007
  13. Pitircikz

Pitircikz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım birde şunu dicem senin polikistikmiydi hastalığın sana ameliyat demedilermi ilaç tedavisimi oldun sadece

14. 25 Nisan 2007
  15. mehay

mehay CANIM OGLUM Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    198
    perce sana bisey sormak istiyorum bir yazini okudum ben erkegim yazmissin sence bu yaptigin dogrumu?

16. 25 Nisan 2007
  17. Pitircikz

Pitircikz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım mehay ben erkeğim diye nerde demişim onu anlamadım ya ben erkeğim demedim hiçbir yazımda çünkü erkek değilim yani yazını okuyunca çok güldüm kusura bakma canım ama ben öyle bişey neden yazayım hangi yazımda yazmışım bulamadım batım ama lütfen bana söylermisin hangi yazımda ben erkeğim demişim

18. 25 Nisan 2007
  19. Pitircikz

Pitircikz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bir an önce cevap verirsen sevinirim ben yarın okurum o yazımıda bana gönder mümkünse