Polikistik over olan ve dostinex kullanip aşilama yaptiran varmi?

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve BERK.BXIXL tarafından 11 Kasım 2008 başlatılmıştır.

11 Kasım 2008
    Konu Sahibi : BERK.BXIXL
  1. BERK.BXIXL

BERK.BXIXL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    MERHABA UZUN ZAMANDIR YAZILANLARI OKUYORUM İLK DEFA BİR KONU AÇIP DANIŞMAK İSTİYORUM.BENDE POLİKİSTİK OVER VAR VE PLOAKTİN HORMONUN YÜKSEK ÇIKTI 1 AY HAFTADA PAZATESİ PERŞEMBE YARIM OLARAK İÇTİM AMA 38 DEN 37 YE İNMİŞ.DOKTOR DOSTİNEXİ TEKRAR VERDİ VE YUMURTALIKLARINDA HALA KİSTLER DURUYOR DEDİ.BU AY YUMURTLAMA OLUP OLMADIĞINA BAKIP BEN SENİ YUMURTLATACAĞIM İNŞALLAH BU TEST OLUMLU ÇIKAR DEDİ BENİM DURUMUMDA OLAN VARSA YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM:çok üzgünüm:...

2. 22 Kasım 2008
  3. shoksheker

shoksheker Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım benimde yüksekti prolaktinim ve pkoluyum dostinex kullandım 3 ay ve düştü. 3 ay yumurta takibinden sonra 2 aşılama geçirdim ama maalesef sonuç negatif...

4. 15 Aralık 2008
  5. cemre18

cemre18 az kaldı Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ben de pkoluyum ço önce bu hapı kullandım bana tanıdığım bir doktor değerlerin düşse de hapı 1 ay daha kullan demişti çünkü tekrar çıkabiliyormuş değerler prolaktinin dişmesi için kullandım
    şimdi çocuk için tedavi görüyorum o zaman görmüyordum şmdi iğne yaptırıyorum

6. 23 Ocak 2009
  7. paluri

paluri Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar bende pok yum ama 2 aşılama yaptırdım 2 sindede gebe kaldım ama birincisi kanamam oldu kanama alanı bebeği aşağı itti ve kaybettik 2 cisi ise gelişmedi keseyi görüntülüyemedik beta hcg 200 dü yine düşük yaptım şimdi çarşamba günü yine aşılama yaptırdım dr dostinex başlattı gün aşırı ve tam içiyorum bakalım 14 gün sonra sonuç belli olacak inşallah tutar ve tüm bebek isteyenlere herkeze allahım bebek versin....

8. 23 Ocak 2009
  9. RENO

RENO Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    iyi akşamlar palori bende düşük yaptıkdan üç ay sonra süt hormonlarım yükseldi bende dostinex kullanıyorum yarın aşılama yapılacak doktorum ilacıı bitirene kadar içeceksin dedi ama ben korkuyorum aşılama ile gebelik oluşursa bebeğe zararı olmazmı doktorum bişe olmaz diyo ama ben korkuyorum işde pazartesi perşembe yarım içiyorum allahım bizim bebeklerimizide gönder iyşallah tutar aşılama artık çok bunaldım

10. 23 Ocak 2009
  11. nevra_t

nevra_t Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    Bende pkoluyum uzun süredir dostinex kullanıyorum 3 aşılama yaptırdım ama hepsi negatiff..