polikistik over sendromu hakkında bilgiler

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve Sera96 tarafından 27 Aralık 2008 başlatılmıştır.

27 Aralık 2008
    Konu Sahibi : Sera96
  1. Sera96

Sera96 benimdemeleğimvar Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    polikistik over olup tüp bebek yaptıran ve sonuç alan alamayan bu konu ile ilgili paylaşım da bulunmak isteyenler çok bilgililer az bilenler lütfen cevap layın ve cevaplarım var
    arkadaşlar kilonuzla polikistik overin bağlantılı olduğunu aynı zamanda insilün hormonunuzun yüksek olması nedeniyle kısır bir döngü yaşadığınızı biliyormusunuz ? Östrojen hormonuna ne demeli bu durumun içinde bilgilerinizi öğrenmek istiyorum ve polikistik olmak aslında bir avantaj bunuda bilelim benim yaşım 35 tüpbebek uygulaması yaptırdım kasımda 15 yumurtam toplandı 8 işlem gördü fazla yumurta toplanmasının nedeni polikistik olmammış embriyolarımı dondurdum 6 ayda 12 kilo verdim dr. iyi gittiğimi söyledi bunun yanında birde a tipisiz basit hiperplazi de yaşadım bu altı aylık tedevinin içinde yani 6 aya çok şey sığdırdım şimdide ocak ayında dondurulmuşları deneyeceğim bu konularda görüşmek istiyorum bilgilerinizeeeeeeeee
    senağlama:KK46:

Son düzenleme: 28 Aralık 2008