polikistik over

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve asibebek84 tarafından 30 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    30 Nisan 2010
    Konu Sahibi : asibebek84
  1. asibebek84

asibebek84 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm bora bey benim de size bir sorum olacak ben 11 aylık evliyim bekarken adet düzensizliğim vardı diane 35 kullandım 5 sene kadar şimdi de 11 aylık evliyim polikistik over var denildi klomen kullandım 3 kutu 3 öğün ama etki etmedi aşılama denildi onu da eşim istemiyo ve bir de ilişkiye girdiğimizde çok zor hissediyor ve geç boşalıyom bu da beni iice etkiliyo ve üzüyo hem çocuk yok bir de sorun yaşanınca ne yapmam gerek yardım ederr misiniz lütfen

2. 30 Nisan 2010
  3. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Eşinizi aşılamaya ikne etmeniz gerek. Cinsel ilişkide erkeğin erken kadının geş boşalma sorunu olabiliyor. Ön sevişmeyi uzatmak, erotik filmler seyretmek, kadında bu süreyi kısaltabiliyor. Sağlıklı günler dilerim...

4. 3 Mayıs 2010
  5. asibebek84

asibebek84 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm dr bey çok tşk ediyorum ama aşılamadan başka bir çare yok mu acelen ne millet bize kısır mı desin istiyon diyo ne bileyim diğer taraftan kaynanam baskı yapıyo herkes soruyo şaşırdım tek başıma da olmuyomuş galiba sonunda eşime de gerek varmış aşılamada siiz daha ii biliyorsunuz demek istediğim başka öneriniz var mı

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.