polikistik overli olupta İncir kürüyle hamile kalan var mı?lütfen yardım edinn

Konusu 'İnfertilite / Kısırlık' forumundadır ve YS88 tarafından 14 Nisan 2010 başlatılmıştır.

14 Nisan 2010
    Konu Sahibi : YS88
  1. YS88

YS88 Gel Mucizem Ne olur :( Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    mrb arkadaşlar 4 yıllık evliyim yaklaşık 1.5 yıldır bebek istiyorum.korunmayı bıraktıktan hemen sonra klomen,aşılama,iğne tedavisi gördüm ancak gebe kalamadım.4 aydır tedaviyi bıraktım.şubat ayının ilk haftası adetliyken soğan kürüne başladım 15 gün içtim.bittikten sonra da incir kürü içtim 21 gün + 7 gün ara + 21 gün..ilk 21 günde adetim çok fazla oldu kesilmek bilmedi.2.21 gün de dün bitti.ayrıca bu ay klomende kullandım günde 3 defa...acaba hamile kalır mıyım???artık bende anne olmak istiyorum.hamile kalan arkadaşlarım bana umut olsunlar yazsınlar lütfennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn....artık anne olmak istiyorum.....mafoldumbenmafoldumbenmafoldumben

2. 16 Nisan 2010
  3. Seni_Bekliyoruz_Annem

Seni_Bekliyoruz_Annem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Canim, moralini bukadar bozma, yani seni anliyorum bende 2 seneden beri bekliyorum ama sen kendini nekadar cok adapte edersen senin hamile kalman okadar zorlasir!

Bende daha yeni ögrendim pco oldugumu, cok moral bozucu bir olay oldu benim icin, simdi bende en kisa zamanda sogan ve incir kürüne baslayacagim!

Rabbim cocuk isteyen herkeze nasip etsin, insanari heleki kadinlari cocukla sinimasin!

Hersey gönlünce olsun, ama moralini lütfen en yüksek seviyede tut!

4. 16 Nisan 2010
  5. YS88

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım çok teşekkür ediyorum ama ya hiç olmazsa die düşündüğümde kahroluyorum...bu düşünce olduğu için kafadan atamıyorum....artık bizde anne olalım allahım ne olur............mafoldumbenmafoldumbenmafoldumben

6. 16 Nisan 2010
  7. YS88

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    buarada yoruldum artık die topiğimiz var buyur gel sende bekliyoruz...