polikistik overliyim ve 85 kiloyum (YARDIM LUTFEN)

Konusu 'Kadın Faktörü / Kadın İnfertilitesi' forumundadır ve AsiMavi tarafından 19 Nisan 2010 başlatılmıştır.

19 Nisan 2010
    Konu Sahibi : AsiMavi
  1. AsiMavi

AsiMavi ♥♥..hosgeldin BeHiCeM..♥♥ Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    148
    Herkeze merhabalar.20 yasindayim. 3 bucuk senelik evliyim ve malesef cocugum olmuyor.bendede polikistik over sendromu var.ayrica bu yuzden adetlerim cok duzensiz.5-6 ayda bir adet goruyorum neredeyse.doktora gittim.ilac verdi.ilac kullanirken adetlerim cok duzenli ama ne zaman birakiyorum gene eskisi gibi oluyor.aslinda duzenli ir doktorada gidemedim.yurtdisinda yasiyorum.esim isinden dolayi surekli ulke degistiriyor.ve su an en buyuk sorunum 85 kilo olusum.bu rahatsizlik cok kilo yapiyo bende.ozellikle karin bolgem sis.internetten arastirdim eger kilo verilirse zaten otomatik adetler duzene giriyormus.doktorda demisti bana kilo vermen lazim diye.ama ben tam tersi vermedim aldim:1no2:

simdi sunu merak ediyorum.burda bazi arkadaslar demiski.po overliler zor kilo veriyor.ne yani ugrasicam o kadar kilo veremeyecekmiyim.lutfen yardimci olun bana.benim gibi olupta kilo veren varmi simdiden herkeze tsk

2. 19 Nisan 2010
  3. cansam

cansam Evli,Mutlu,Çocuklu.... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşım zaten çözümünü ne güzel söylemişsin evet kilo vermek güç olabilir ama imkansız değil ayrıca çocuk için zorlanmaya değer ama sırf kilo işiylede bitmeyebilir bu iş gerekli tetkiklerin yapıldımı hormonların felan ne durumda rahim filmi çekildinmi yani tüplerin açıkmı kapalımı veya başka bişey sonra doğru ilaç mı kullanıyorsun yani doğru gözlerle bakmak bu işte çok önemli umarım isteğine kavuşursun bol şans ama şunuda söyleyim ki özellikle bel ve karın bölgenden kilo ver önemli olan oymuş...

4. 19 Nisan 2010
  5. AsiMavi

AsiMavi ♥♥..hosgeldin BeHiCeM..♥♥ Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    148
    evet canim malesef klacam ve karnim cok.canim doktor hic bir sorunum olmadigini kist iltihaplanma vs. sadece yumurtaliklarimin duzenli calismadigini soyledi.adetlerimin olmayisinin tek sebebide bu.ins su kilolardan kurtulabilirim

6. 23 Nisan 2010
  7. YS88

YS88 Gel Mucizem Ne olur :( Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    aynı dert bende de var canım glukofen kullanmaya başladım doktorum vermişti ona başladıktan sonra 5 kilo verdim...ama dikkat etmeyince yine aldım...bende boy 1.72 kilo 85 yaşım 22 evet kilo aldıktan sonra benim adetlerim olmamaya başladı...zzayıfken sürekli olmasa da düzenliydi bende pkoluyum...malesef zayıflamamız lazım ama zor veriliyo....