polikistikover yardımcı olurmusunuz

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve gizem_25 tarafından 27 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    27 Nisan 2010
    Konu Sahibi : gizem_25
  1. gizem_25

gizem_25 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    dr bey ben 15,16 yıldır polikistikover im 10 yasında kızım var şu an bitkisel kürler deniyorum tedeviye ara verdim.ama bu arada yumutlama takibi yaptırıyorum son 3 adet tarihim 1şubat ,25mart ve 6nisan bugün adetimin 22.günü dr takibi bıraktı benim sorum size geç adet gördüğüm için ovulasyonda geç oluşmazmı yoksa hiç ovulasyon olmadanda adet olabilirmiyim.benim adet olmama yakın göğüslerimde aşırı hassasiyet oluyor bu durum 5,6 gün sürüyor sonrasında biraz rahatlıyorum ve 3,4 gün kadar ve adet oluyorum ben bunu ovulasyon olarak algılıyorum doğrumu sizce? bu kanıya nerden vardınız derseniz eğer, ilk ayki yumutlama takibinde sağ tarafta bir yumurta gayet güzel gelişti adetin 20. günü kendiliğinden çatladı dr bana sık sık ilişki önerdi ama ben 25. günü adet oldum.benim anlamadığım nokta dr lar bize ovulasyon hangi gün oluşursa oluşsun tam 14gün sonra adet olursunuz diyorlar.lütfen bu konuda beni aydınlatırsanız sevinirim sizinde başınızı ağrıttım şimdiden teşekkürler

Son düzenleme: 27 Nisan 2010
  2. 28 Nisan 2010
    Konu Sahibi : gizem_25
  3. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba
    istisnalar olsada işin fizyolojisinde gebelik oluşmazsa yumurtlamadan 14-15 gün sonra adet olur.Geç adet görme geç yumurtlamadan olabileceği gibi pco larda genellikle yumurtlama problemleri nedeniyle olur(yumurtlama olmadan da geciken adetler görülebilir)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.